Зеленський відвідав командний пункт у Купʼянську

Доповнено
Володимир Зеленський та Олександр Сирський у Куп'янську на Харківщині. 30 листопада 2023 року. Фото: Володимир Зеленський/Faebook

Володимир Зеленський 30 листопада відвідав передовий командний пункт у Купʼянську та нагородив бійців.

Про це повідомили на сторінці президента у соціальних мережах.

"Тут сьогодні були бойові командири, які на цьому напрямку захищають таке складне, але мирне життя в Україні, на Харківщині. Я знаю, що ви втратили та щодня втрачаєте близьких людей, побратимів. Всі розуміють, що це найвища ціна. Дуже прошу вас берегти себе, своїх солдатів. Я бажаю вам перемоги, бути міцними, не втрачати ініціативи", — звернувся Зеленський до офіцерів.

Під час візиту Командувач Сухопутних військ ЗСУ Олександр Сирський доповів президенту щодо оперативної ситуації на Лимано-Купʼянському напрямку та обговорив з ним подальші плани оборони, повідомили на сторінці Сирського.

"Крім того, заслухали інформацію від командира тактичної групи "Купʼянськ" Олександра Луценка та командира 57-ї ОМБ імені Костя Гордієнка Олександра Бакуліна. Також обговорили найнагальніші потреби оборонців: засоби РЕБ, дрони, захист від російських БпЛА та облаштування фортифікаційних укріплень", — йдеться в повідомленні.

Підписуйтесь на новини Харкова та області в Facebook, Viber, Instagram, Telegram, Youtube