Облаштування пандусів у Києві: скільки коштів планують закласти у бюджеті міста на створення безбар'єрного простору

Фото: УНІАН

У бюджеті Києва на 2024 рік для створення безбар'єрного простору планується передбачити близько 1,5 млрд грн. Ці кошти підуть на забезпечення житлового фонду пандусами та іншими необхідними умовами для покращення доступності на вулицях столиці.

Про це повідомила заступниця голови КМДА Ганна Старостенко.

За словами посадовиці, в умовах війни, коли драматично збільшується кількість людей з інвалідністю, створення безбар'єрного простору набуває усе більшої актуальності.

"На сьогодні вже фактично в кожному будинку Києва живуть люди з певними функціональними порушеннями для котрих ми маємо створити належні умови для їх життя. Передбачені кошти підуть в основному саме на забезпечення житлового фонду пандусами та іншими необхідними умовами для покращення доступності на вулицях столиці", — йдеться у повідомленні.

Раніше повідомлялося, що у Києві інструкторів та екзаменаторів інклюзивних автошкіл і сервісних центрів МВС навчали взаємодіяти з людьми з інвалідністю. Нині в інклюзивних автошколах навчаються близько півсотні слухачів, семеро з них — це українські військові. Шість учнів вже отримали водійське посвідчення.