Вироби зробили власноруч. У кропивницькому центрі реабілітації для дітей з інвалідністю ярмаркують для ЗСУ

У центрі реабілітації для дітей з інвалідністю у Кропивницькому продавали новорічні прикраси та випічку, аби зібрати гроші на тепловізор для військових. Вироби зроблені власноруч вихованцями, їхніми батьками та працівниками центру. Після ярмарку вироби ще лишились, тож їх можна оглянути та придбати на сторінці центру у Facebook.

На тепловізор треба 75 тисяч гривень, розповіла керівниця центру Лілія Місюня.

“На сьогодні в нас вже є 22 тисячі, я думаю, що до нового року ми ще зберемо, і зробимо такий новорічний подарунок нашим захисникам”.

Тепловізор потрібен 121-й бригаді територіальної оборони, розповів військовий цього підрозділу.

"Потрібен тепловізор, бажано вище досягнення стрілецької зброї, а саме щоб в тепловізор можна було розгледіти людину з висоти двох кілометрів. Це потрібно для збереження наших життів і своєчасного виявлення ворога. Дякуємо за допомогу".

Ярмарком, на якому продавали власноруч зроблені новорічні прикраси, вінки, ялинки з шишок, домашню випічку та цукерки, долучилися до акції "Щедрий вівторок". Це міжнародна щорічна благодійна акція, яка популяризує благодійність. "Щедрий вівторок" влаштовують у наступний вівторок після Дня подяки у США — зазвичай між 27 листопада і 3 грудня. Акція була започаткована у 2012 році за підтримки ООН.

"Щедрі вівторки" у центрі влаштовують п'ятий рік поспіль, розповіла Лілія Місюня.

"Це день благодійності, день добрих справ. Заведено робити добрі справи, донатити на різні організації. Цим ярмарком ми показуємо, що діти з інвалідністю можуть, як приклад, робити добрі справи".

Галина Міщерякова у центр водить свого внука, на ярмарок принесла прикраси з бісеру.

Гердани, які зробила Галина Міщерякова. Фото: Суспільне Кропивницький

"Принесла сюди свої вироби, може комусь сподобається, щоб ці зароблені гроші долучити на благодійність для наших хлопців".

Оксана Дівніч — переселенка з Донецької області. Центр реабілітації відвідує її шестирічний син. Для ярмарку зробили декоративне дерево.

"З того, що було вдома, з природних матеріалів. Ходили всією родиною гілку вибирали, ми не пиляли живе дерево, знайшли, всією родиною клеїли".

Яна Пшеніцина придбала ялинку з мішковини.

"Ми намагаємось щорічно відвідувати цей ярмарок і підтримувати ці ініціативи. Цього року придбали ялинку, ми її встановимо дома. Тут символічна пшеничка – в нас прізвище Пшеніцини, і ми все купуємо з пшеницею".

За дві години ярмарку зібрали 13 тисяч гривень, розповіла Ліля Місюня.