Сніг розтанув, утворилися калюжі: яка ситуація з прибирання снігу у Чернігові та Прилуках

Сніг розтанув, утворилися калюжі: така ситуація з негодою у Чернігові. В Прилуках через танення снігу частково підтопило вулиці в середмісті. В обласному гідрометцентрі сьогоднішні опади пов’язують із південним циклоном. Як розповів черговий синоптик Ігор Гльоза, вже завтра (30 листопада, — ред.) температура повітря опуститься нижче нуля і людям варто готуватися до ожеледиці.

У Прилуках зі слів виконувача обов’язків директора КП "Послуга" Олега Матвієнка, із сьомої ранку на прибирання вулично-шляхової мережі виїхали три трактори та дорожня машина. Вони працюють і дотепер. КРАЗ працював з вечора до ранку.

У Прилуках трактор розчищає дороги. ФОТО: Суспільне Чернігів

"На пішоходних переходах взагалі не перейдеш через дорогу. Машини їдуть і не зупиняються, то водії такі. Грязь, вода, сніг. Вчора потрібно прибирати сніг, а не потім, щоб дощ його чистив", — каже місцевий житель Сергій.

Житель Прилук Сергій. ФОТО: Суспільне Чернігів

У Чернігові містянин Олександр розчищає сніг біля своєї роботи. Каже, він вирішив вийти і допомогти комунальникам прибрати сніг та воду.

"Це ж зараз буде ожеледь, на вечір мороз, тому треба трохи підчистити і бажано вдень, інакше потім буде погано".
Житель Чернігова Олександр. ФОТО: Суспільне Чернігів

Чернігівці кажуть, по дорозі на роботу через таку погоду натрапили на труднощі.

"Води багато, а вода — це ж, трактор не прибере воду, я розумію. Може тракторів не вистачає, може людей не вистачає. Ми ж звикли говорити погано, погано, а те, що там усіх позабирали кудись, це ж така справа", — каже місцева жителька.

Жителька Чернігова. ФОТО: Суспільне Чернігів

Як розповів Суспільному менеджер зі зв’язків з громадськістю комунального підприємства "АТП-2528" Владислав Савенок на прибирання Чернігова від снігу сьогодні (29 листопада, — ред.), з дев'ятої ранку вийшли 83 працівники підприємства та 25 одиниць техніки. Десять машин та вісім тракторів прибирали дороги та тротуари міста від снігу вночі 29 листопада.

Менеджер зі зв’язків з громадськістю комунального підприємства "АТП-2528" Владислав Савенок. ФОТО: Суспільне Чернігів

Загалом, за даними комунальних підприємств "АТП-2528" та "Зеленбуд", а також міськради, сьогодні у Чернігові околиці міста, зупинки та переходи від снігу чистять 50 одиниць техніки та майже 400 комунальників. Як сказав черговий синоптик обласного гідрометцентру Ігор Гльоза, в ніч на 30 листопада температура опуститься нижче нуля, а опади продовжаться, тому людям слід готуватися до ожеледиці.

"Сьогоднішні опади пов’язані з виходом чергового південного циклону. Вночі очікується сніг, але вже вночі зниження температури до -4-9 морозу. І надалі переважно нестійка погода з опадами: снігом, мокрим снігом, і коливаннями температури: вночі переважно від’ємна, а вдень буде підвищуватися до нуля".

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.