У Полтаві проводять благодійну акцію "Вогник добра" для дітей, що постраждали від війни

У Полтаві діє акція "Вогник добра". Волонтери продають свічки, а виручені гроші направлятимуть на потреби неповнолітніх, які постраждали від війни.

Акцію у Полтаві організували представники благодійного фонду "Карітас Полтава". До продажу підготували свічки двох розмірів. Волонтерка Анжеліка Киричко Суспільному розповіла:

"Особливістю цих свічок є те, що їх виготовляють діти з особливими потребами. У Львівській області діти доєднуються до виготовлення цих свічечок. Акція "Вогник добра" розпочалась минулого тижня. Вже вдалося продати 150 свічок. Великих продали більше, люди їх частіше обирають".

Волонтерка Анжеліка Киричко готує свічки для продажу. Фото: Суспільне Полтава

Нині вдалося зібрати близько 10 тисяч гривень, говорить Анжеліка Киричко. Великі свічки в офісі благодійного фонду продають по 100 гривень, а малі ― по 50.

Виручені гроші спрямують на на допомогу дітям, що постраждали від війни. Придбати свічку за донат можна до 25 грудня, розповіла Суспільному координаторка проєкту у Полтаві Алла Раковецька.

Продають свічки в офісі "Карітас Полтава". Фото: Суспільне Полтава

"За допомогою цієї акції будуть зібрані гроші на розвиткові заняття, на подарунки, на майстер-класи, на екскурсії для дітей, якими опікується "Карітас Полтава". Цього року збільшилась кількість запланованої допомоги і дуже важливо в такий період підтримати дітей з родин військових і внутрішньо переміщені родини", ― каже Алла Раковецька.

За її словами, акцію "Вогник добра" в області проводять усьоме.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook