У Житомирі змінили маршрут міського автобуса Nº44

У Житомирі автобус Nº44 змінив маршрут. Фото: Житомирська міськрада

Від 30 листопада 2023 року в Житомирі змінюють схему руху міського автобуса № 44 "Міський цвинтар — Малинський ринок" у зв'язку з тим, що перестав курсувати автобусний маршрут №5.

Про це у своєму Telegram повідомила пресслужба Житомирської міськради.

У повідомленні сказано, щоб забезпечити транспортне сполучення для району Мальованки та вулиці Бориса Тена з іншими частинами міста, маршрут №44 трішки змінять у зв'язку з тим, що перестав курсувати автобусний маршрут №5, який їздив з Мальованки на вулицю Космонавтів.

"Тепер він буде буде перенаправлений частково з вулиці Чуднівської на вулицю Героїв Пожежників та частково з вулиць Вокзальної та Київської до вулиць Бориса Тена та Східної", — пише пресслужба міськради.

Нова схема руху автобусного маршруту Nº44:

Міський цвинтар → шосе Західне → вулиця Чуднівська → вулиця Героїв Пожежників → вулиця Троянівська (у зворотному напрямку через вулицю Ольжича → вулиця Володимирська) → вулиця Перемоги → майдан Соборний → вулиця Велика Бердичівська → вулиця Селецька → вулиця Вітрука → вулиця Шевченка → вулиця Івана Сльоти → вулиця Бориса Тена → вулиця Східна → вулиця Малинська.

Схема руху автобуса Nº44. Фото: Житомирська міськрада

Також тепер для транспортування до Корбутівки з вулиці Леха Качинського, Великої Бердичівської, Польової та вокзалів використовуйте тролейбуси №15 та №15А.

Раніше Суспільне повідомляло, що у серпні 2022 року у Житомирі працівники міського управління транспорту і зв'язку перевірили технічний стан автобусів, що курсують маршрутом №5. Під час перевірки виявили, що на маршруті чимало автобусів, у яких пошкоджена обшивка у салоні. Тоді маршрут обслуговував ФОП Яценко.

27 листопада 2023 року Житомирська міська рада поінформувала, що автобусний маршрут №5 перестає курсувати через відмову перевізника.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube