Пам'яті Дмитра Ільницького: у Житомирі вшосте відбувся волейбольний турнір "Герої серед нас"

У пам'ять про загиблого військовослужбовця у Житомирі провели студентський волейбольний турнір. Фото: Житомирська міська рада

У Житомирі вшосте відбувся волейбольний турнір серед студентської молоді "Герої серед нас" пам'яті десантника — житомирянина Дмитра Ільницького, який загинув 29 листопада 2014 року, визволяючи Україну від російських військ на Донбасі.

Про це у Facebook написала пресслужба Житомирської міської ради.

В інформації йдеться, що студентський волейбольний турнір пройшов у спортивному комплексі Поліського національного університету, де навчався Дмитро Ільницький.

Фото: Житомирська міська рада

На відкриття змагань прийшли батьки загиблого військовослужбовця Лілія та Андрій Ільницькі та сестри — трійнята шестирічні Олександра, Марійка та Даринка.

Фото: Житомирська міська рада

Сестри загиблого військовослужбовця Дмитра Ільницького — Олександра, Марійка та Даринка. Фото: Житомирська міська рада

Мама загиблого воїна Лілія Ільницька. Фото: Житомирська міська рада

"Ми всією родиною прийшли на турнір пам'яті нашого сина не даремно. Ми хочемо, щоб його сестри побачили, як в Україні вшановують не тільки пам'ять нашого Дмитра, а й усіх воїнів, які загинули, захищаючи Україну", — процитувала слова мами загиблого десантника Лілії Ільницької пресслужба міськради.

Фото: Житомирська міська рада

Керівниця міського управління у справах сім’ї, молоді та спорту Ірина Ковальчук. Фото: Житомирська міська рада

За словами керівниці міського управління у справах сім’ї, молоді та спорту Ірини Ковальчук, турнір проходив у пам'ятні для родини Ільницьких дні, бо саме 29 листопада народився їхній старший син, і 29 листопада він загинув. Цього року йому могло б виповнитися 33 роки.

Фото: Житомирська міська рада

У студентському турнірі пам'яті Дмитра Ільницького брали участь чотири команди: Поліського національного університету, військового інституту імені Сергія Павловича Корольова, Державного університету мені Івана Франка та Держуніверситету "Житомирська політехніка".

Фото: Житомирська міська рада

Фото: Житомирська міська рада

За результатами змагань, першість здобула команда Поліського національного університету, яка із рахунком 2:1 перемогла волейболістів ЖДУ імені Івана Франка. "Бронза" дісталася команді Житомирської політехніки.

Що відомо про Дмитра Ільницького

Дмитро Ільницький — лейтенант ЗСУ, десантник 90 окремого аеромобільного батальйону. Загинув під час виконання бойового завдання у Донецькій області. Нагороджений посмертно орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня.

Військовослужбовець Дмитро Ільницький народився у Житомирі, де проживав разом із батьками. У 2013 році закінчив навчання на факультеті обліку та фінансів Житомирського національного агроекологічного університету (нині Поліський національний університет).

Дмитрові було 24 роки, коли він загинув у день свого народження. Похований на Смолянському кладовищі у Житомирі.

Навесні 2017 року в Дмитра народилися сестрички – трійнята Олександра, Марійка та Даринка, які цього року стали першокласницями.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube