"Міць. Українська кам'яна" зібрала понад 58 мільйонів гривень на дрони для ГУР

Фото: Facebook / ДП "Артемсіль"

З продажу спеціальної партії солі "Міць. Українська кам'яна", яку видобули у шахтах Соледара, вдалось отримати 58 500 000 гривень. Ці гроші витратили на купівлю 2200 FPV-дронів для Головного управління розвідки МО України.

Про це повідомила пресслужба премії "Effie Awards Ukraine".

Державне підприємство "Артемсіль" та фандрейзингова платформа UNITED24 випустили лімітовану партію солі, яка налічувала 100 тисяч пачок. Її продали протягом місяці після старту проєкту.

"Завдяки проєкту, понад 58 500 000 гривень було спрямовано для придбання 2200 FPV-дронів для ГУР", — йдеться у повідомленні.

Крім того, ініціатива "Міць. Українська кам'яна" здобула "золото" премії Effie Awards Ukraine 2023 в номінації "Державні та громадські послуги".

Гран-прі премії Effie Awards Ukraine 2023 отримав проєкт "Азовсталь. Символ незламності" від фандрейзингової платформи United24 та гірничо-металургійної групи "Метінвест". Завдяки продажу браслетів вдалось зібрати 300 млн гривень на дрони для ЗСУ.

Що відомо про ситуацію у Соледарі

Державне підприємство "Артемсіль", яке розташоване в Соледарі Донецької області, з 7 квітня 2022 року на невизначений час зупинило роботу через бойові дії, розповів Суспільному голова профспілки підприємства Андрій Попов.

Наприкінці січня 2023 року Сили оборони України відійшли від Соледара на Донеччині. Про це Суспільному повідомив речник Східного угруповання військ ЗСУ Сергій Череватий.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram