Трьох "депутатів" з так званої ДНР засудили до 9 та 12 років ув'язнення

Фото: прокуратура Донеччини

Прокурори Донеччини передали до суду справи щодо трьох мешканців Горлівки, Сніжного й Зугресу — так званих депутатів "Народної ради ДНР", які взяли участь у позачергових засіданнях, де позитивно проголосували за ухвалення фейкового закону "Про референдум".

Про це повідомили у пресслужбі прокуратури Донеччини.

Їх засудили за посягання на територіальну цілісність та недоторканність України й колабораціонізм за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 110, ч. 5 ст. 111-1 КК України).

"Результатом вказаних протиправних дій стало проведення під контролем озброєних представників держави-агресора фейкового волевиявлення громадян. Надалі на підставі створених маріонетками кремля фіктивних документів «республіку» визнано так званим суб’єктом Федерації", — йдеться у повідомленні.

За даними прокуратури, двох чоловіків та жінку заочно засудили до 9 та 12 років ув’язнення з позбавленням права обіймати посади в органах державної влади, державного управління, місцевого самоврядування, пов’язаних із наданням публічних послуг, виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій строком на 15 років, з конфіскацією майна. Засуджені перебувають у розшуку.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram