Загиблому Віталію Присяжнюку з Вінниччини просять присвоїти звання Героя України

Віталій Присяжнюк. Фото з відкритих джерел

Загиблому захиснику з Вінниччини Віталію Присяжнюку просять присвоїти звання Героя України — з відзначенням орденом "Золота Зірка" (посмертно). Відповідну петицію зареєстрували на сайті президента.

Віталій Присяжнюк (1981 року народження) був мешканцем Липовця. У 2017 році добровільно пішов на військову службу за контрактом у 128 Закарпатську окрему гірсько-штурмову бригаду Збройних Сил України. Він брав участь в операції об’єднаних сил в районах Донецької й Луганської областей. Отримав статус учасника бойових дій.

З перших днів повномасштабного вторгнення Віталій брав участь у звільненні Київської, а згодом Миколаївської та Херсонської областей. Після звільнення правого берега Херсона військовий стояв на захисті Соледара, Бахмута Донецької області. Відтак виконував бойове завдання на Запоріжжі. Служив Віталій Присяжнюк солдатом-водієм заряджаючим обслуги реактивного артилерійського взводу реактивної артилерійської батареї 128-ї Закарпатської окремої гірсько-штурмової бригади ЗСУ.

Загинув захисник 3 листопада 2023 року разом зі своїми побратимами під час російського ракетного удару у селі Зарічне Запорізької області.