Попадюк та ретро-тур вузькоколійкою. Культурні події у Кіровоградській області на наступному тижні

Василь Попадюк. Фото: PAPA DUKE Band

Перший концерт у Кропивницькому скрипаля, сучасного Паганіні Василя Попадюка, ретро-тур Гайворонською вузькоколійкою, театр та традиційні ворожіння на Андрія – під час цих заходів ви також допомагатимете Збройним силам України. Культурні події Кіровоградської області наступного тижня – в огляді Суспільного.

25 листопада, субота

У Кропивницькому та області вшановують пам'ять жертв Голодоморів. До пам'ятного знаку після заходу сонця кропивничани покладуть пшеничні колоски та поставлять лампадки. О 16:00 українці запалюють свічку пам'яті.

"Гайворонський експрес"

Укрзалізниця пропонує подорож найдовшою вузькоколійкою в Європі сполученням Гайворон - Бершадь. З вікна вагонів можна насолодитися мальовничими ландшафтами українського Поділля, на березі Південного Бугу на гостей чекає гаряча уха та куліш. На пероні залізничного вокзалу у Гайвороні та Бершаді відбудеться благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ.

Потяг Гайворон - Бершадь відправляється о 12:00.

26 листопада, неділя

У театрі імені Кропивницького покажуть виставу "Ханума", режисер Сергій Павлюк. Події комедії відбуваються у старому Тифлісі, де сваха Ханума намагається видати свою багату, хоч і не дуже привабливу наречену, заміж за князя.

Кропивницький академічний обласний український музично-драматичний театр імені Кропивницького, 16:00.

30 листопада, четвер

Кропивницькі вечорниці

На Андрія у туристично-інформаційному центрі влаштують традиційні дівочі ворожіння, розваги із калитою та Калитинським, змагання з "чеберяйчику", майстер-клас із традиційних кропивницьких танців, виступ фолк-гурту "Баба Єлька" та частування. Також збиратимуть на ремонт машини для підрозділу ЗСУ, в якому служить член команди "Баба Єлька" з позивним "Журналіст".

Місто Кропивницький, вулиця Гоголя 91/46 о 17-00, участь безкоштовна.

Концерт Василя Попадюка

Концерт скрипаля Василя Попадюка відбудеться у Кропивницькому вперше. Його скрипка звучить в альбомі вокаліста "Deep Purple", в Іспанії його називають "живим нервом", в Америці – "золота скрипка", в Канаді "сучасним Паганіні". Музикант дає 200 концертів у рік по всьому світу та привертає увагу до війни в Україні. Частина грошей від квитків підуть на допомогу ЗСУ.

Кропивницька філармонія, 18:00.