Був упритул розстріляний окупантами – рідні військового з Сумщини Вадима Назарова просять присвоїти йому звання Героя

Фото з сімейного архіву Вадима Назарова

Дружина загиблого військового з Сумщини Вадима Назарова опублікувала електронну петицію з проханням присвоїти її чоловікові посмертне звання Герой України.

Вадим Назаров загинув 9 березня 2022 року під час оборони села Лукашівка Чернігівської області. Він був розстріляний впритул російськими військовими в церкві під час окупації села. Беззбройного хлопця зі зв’язаними руками окупанти розстріляли на очах у місцевого підлітка.

Фото з сімейного архіву Вадима Назарова

Вадим Назаров мав позивний "Малий", він служив старшим солдатом, був розвідником розвідувального взводу імені Івана Виговського. "Він брав участь в обороні, відсічі й стримуванні збройної агресії РФ в Донецькій та Луганській областях. За час несення служби неодноразово був нагороджений грамотами за сумлінне виконання службових обов'язків, за тверду патріотичну позицію, зразкову військову дисципліну, має медалі "Ветеран Війни" та "Учасник АТО". У серпні 2021 року повернувся до лав ЗСУ, щоб і на далі боронити країну від агресора, вступивши до 58 ОМБр, яка базувалася в місті Глухів, одразу повернувшись до зони АТО та ООС", – йдеться в тексті петиції.

У травні 2022 року Вадима Назарова нагородили Орденом "За мужність" III ступеня (посмертно). У нього залишився маленький син, якому на час загибелі батька було півтора року.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram