Два генератори насосної станції у Вовчанську знищені обстрілами РФ 22 листопада — Синєгубов

Рятувальники гасять пожежу на комунальному підприємстві у Вовчанську, листопад 2023 року. Фото: ДСНС Харківщини

22 листопада внаслідок влучання в станцію каналізаційної системи у Вовчанську знищено два великі генератори, які мали забезпечувати її живлення на випадок відключень.

На такий випадок в області заготовлений запас генераторів, 23 листопада під час брифінгу повідомив керівник ОВА Олег Синєгубов.

"Цей обстріл — не перший, майже не вплинув на роботу станції, однак там є істотні пошкодження. Запас генераторів на випадок руйнувань є на базі. Велику частину з них нам забезпечили ЮНІСЕФ та Міжнародний комітет Червоного Хреста. Це десятки, сотні кіловат генераторів, які є мобільними, у разі необхідності підрозділи ДСНС можуть оперативно доставити їх", — розповів Синєгубов.

За його словами, соціальні та медичні заклади регіону, критичні підприємства, забезпечені генераторами на 100%. Школи забезпечені вибірково.

"Школи — деякі забезпечені, деякі ні, але відсоток забезпечення по школах є досить високим. Вцілілі школи мінімально опалюються, щоб зберегти будівлю. Частково зруйновані — недоцільно", — зазначив Синєгубов.

Підписуйтесь на новини Харкова та області в Facebook, Viber, Instagram, Telegram, Youtube