Мобільні оператори на Харківщині готуються до роботи під час можливих блекаутів — Синєгубов

Ілюстративне фото. Фото: Pixabay

У Харківській області мобільні оператори готуються до забезпечення жителів регіону зв'язком у випадку ймовірних блекаутів та тривалих знеструмлень.

Про це 23 листопада під час брифінгу повідомив керівник ОВА Синєгубов.

"Мобільні оператори запаслися резервним паливом, резервними джерелами живлення, щоб тримати зв'язок більш тривало у випадку знеструмлення. Для нас це стратегічне питання. Будемо продовжити моніторити цей напрямок", — сказав Синєгубов.

За його словами, на Харківщині на випадок знеструмлень підготували 933 пункти незламності. Синєгубов зазначив, що бізнес неохоче долучається до створення пунктів незламності у порівнянні з минулою зимою.

"Пункти незламності були проінспектовані. Доповіли, що у нас там все є, все готове, є резерви палива, інтернет. У випадку необхідності будуть приймати людей. Декілька з них працює цілодобово, наразі в черговому режимі. У випадків виявлення недоліків у пунктах незламності, оперативно повідомляйте", — сказав керівник Харківської ОВА.

"Усі пункти незламності, які мають бути з інтернетом, — з інтернетом. Джерела різні: десь оптоволокно, десь starlink, десь інший пристрій, який має забезпечити хоча б мобільний інтернет, не для проглядання Facebook чи завантаження файлів, а для умовного дзвінка", — сказав Синєгубов.

Підписуйтесь на новини Харкова та області в Facebook, Viber, Instagram, Telegram, Youtube