Нічний снігопад у Житомирі: на дороги міста за добу висипали 250 тонн протиожеледної суміші

На вулицях Житомира продовжує працювати спецтехніка та прибирати проїжджу частину доріг та тротуари від снігу. Після опадів уночі проти 22 листопада у місті висипали 250 тонн протиожеледної суміші.

Про це Суспільному розповів заступник керівника комунального підприємства "Управління автомобільних шляхів" Дмитро Павлов.

За його словами, у нічну зміну на прибирання снігу задіяли два навантажувачі і сім машин, обладнаних піскорозкидачами. Люди працювали без упину.

Фото: Житомирська міська рада

Фото: Житомирська міська рада

"Якщо порівняти, що напередодні висипали 16 тонн піщано-соляної суміші, то минулої ночі — 250 тонн. Почали, як завжди, із розчищення мостів, підйомів, спусків та центральних вулиць. Як ви бачите, місто зранку не стояло, рух був, місто було проїзним, незважаючи на велику кількість опадів. З першочерговим завданням хлопці впоралися. Зранку підключили ще п'ять машин та два трактори, щоб згрібати цю кашу з проїжджої частини доріг", — сказав Дмитро Павлов.

Фото: Житомирська міська рада

Зі слів посадовця, тієї техніки, яка є на підприємстві і яку використовують для прибирання снігу у зимовий період, на сьогодні достатньо для розчищення доріг та тротуарів, але зважаючи на запит від жителів міста на якість та оперативність прибирання, то є потреба у поповненні автопарку.

Фото: Житомирська міська рада

"Вимоги до якості прибирання вулиць, а також кількості, які потрібно прибирати одночасно та швидко, постійно зростають. Я думаю, після завершення війни ми поповнимо парк підприємства новими машинами, і прибирання буде відбуватися оперативніше і більш якісно", — сказав Павлов.

На випадок потужніших снігопадів комунальники залучатимуть техніку приватного підприємства, з яким уклали договір.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube