Рух вантажівок через пункт пропуску "Вишнє-Нємецьке" тимчасово розблокований

Ілюстартивне фото: Закарпатська митниця/Facebook

Рух вантажівок через пункт пропуску "Вишнє-Нємецьке" опівночі 22 листопада тимчасово розблокували.

Про це повідомили у Telegram-каналі Держприкордонслужби.

Станом на ранок на території Словаччини перед пунктом пропуску "Вишнє-Нємецьке" в напрямку України перебуває близько 350 вантажних транспортних засобів.

За словами речниці Закарпатської митниці Вікторії Сенгетовської, пропуск легкового автомобільного транспорту та автобусів на в’їзд і виїзд в пункті пропуску продовжує здійснюватися в штатному режимі.

"Станом на 08:00 черги у КПП "Ужгород-Вишнє-Нємецьке" з вантажівок на в'їзд в Україну складали 400 транспортних засобів, на виїзд — 20. У пункті пропуску "Чоп-Захонь" черги на вантажному напрямку на виїзд з України складали 40 вантажівок, на в’їзд в Україну — 190", — додала речниця.

Що відомо

6 листопада, близько 14:00 за українським часом, польські перевізники почали блокувати рух вантажівок у пунктах пропуску "Краківець-Корчова", "Ягодин-Дорохуськ" та "Рава-Руська-Хребене".

Протестувальники заявили, що не будуть блокувати рух для автобусів, легкових авто, а також вантажівок, які перевозять гуманітарну допомогу Україні, або тварин чи швидкопсувні вантажі.

Асоціація "Укравтопром" із посиланням на Міжнародну транспортну асоціацію України зазначила, що причина страйків — надмірна конкуренція після лібералізації міжнародних перевезень між Україною та країнами ЄС.

21 листопада з 13:30 розпочалося блокування руху вантажівок, що рухаються у напрямку словацького пункту пропуску "Вишнє-Нємецьке", суміжному з українським пунктом пропуску "Ужгород".

Підписуйтеся на Суспільне Ужгород: Facebook, YouTube, Telegram, Viber, Instagram, Threads