"Ракета прилетіла за 5 метрів від мене": історія пораненого десантника з Рівненщини. СУСПІЛЬНЕ | ВІДЕОНОВИНИ

Військовий 82 окремої десантно-штурмової бригади з Рівненщини Володимир Цимбалюк вижив після влучання російської ракети за п'ять метрів від його намету. Внаслідок удару чоловік зазнав осколкового поранення ноги та перелому стегнової кістки.

46-річний військовослужбовець проходить лікування в обласному госпіталі ветеранів війни. Цимбалюк розповів Суспільному про 26 вересня 2023 року, коли на Запоріжжі поруч із його наметом влучила ракета.

"Я зайшов до намету, а це — буквально 5-6 метрів. Зайшов у намет, де була розкладачка і мене просто поклало на неї. Я бачу, де був приліт — я щойно стояв там. Я лежу і розумію, що чогось мені не вистачає. Наді мною намету вже немає — він згорів. На мене почала летіти ця гаряча глина і земля. Я струшую і починаю розуміти, що це був приліт", — сказав десантник.

Військовий зазнав осколкового поранення ноги і перелому стегнової кістки.

"Не знаю, як я кричав, але, напевно, дуже голосно, бо по дорозі їхала машина. Вони зупинились, підбігли до мене. Почали надавати мені допомогу. Можливо, це мамина молитва (допомогла вижити, — Ред.), бо в цей момент вона була в церкві, молилась", — поділився Володимир.