На українсько-угорському кордоні у двох закарпаток виявили понад тисячу незадекларованих електронних сигарет

Закарпатська митниця/Facebook

На митному посту "Вилок", що на українсько-угорському кордоні, 18 листопада митники в пакетах у двох закарпаток виявили понад тисячу незадекларованих електронних сигарет.

Про це повідомили на сторінці Закарпатської митниці у Facebook.

"У пішохідну смугу зайшли дві жінки 32 та 36 років, жительки Закарпатської області, котрі поверталися з Угорщини. Обидві для проходження митного контролю обрали "зелений коридор", що передбачає переміщення товарів, які не потребують обов’язкового декларування. Про відсутність у них будь-яких товарів для письмового декларування, жінки повідомили інспекторів митниці і при усному опитуванні", — йдеться у повідомленні.

Закарпатська митниця/Facebook

Під час огляду особистих речей закарпаток, митники виявили у них незаявлений товар — нові електронні сигарети іноземного виробництва. У поліетиленових пакетах в однієї жінки було 510 штук, в іншої — 540 штук пристроїв. Орієнтовна вартість товару сягає понад 300 тис. грн, а точну — визначить спеціаліст-експерт.

"Такі дії мають ознаки порушення митних правил — недекларування товарів, що переміщуються через митний кордон України громадянами. Санкція статті передбачає накладення штрафу у розмірі 30% вартості незадекларованих товарів. На обох жінок склали протокол, а товар вилучили", — інформують у митниці.

Підписуйтеся на Суспільне Ужгород: Facebook, YouTube, Telegram, Viber, Instagram, Threads