Зеленський на Ставці доручив запропонувати рішення, аби вильоти російських МіГ-31К не паралізували країну на години

Важливо
. Президент України Володимир Зеленський. Фото: ОПУ

Президент Володимир Зеленський 17 листопада скликав засідання Ставки верховного головнокомандувача.

Про це глава держави повідомив у своєму Telegram-каналі.

Зеленський розповів, що на зібранні заслухали велику доповідь міністра оборони про потреби військових у техніці, ракетах, боєприпасах, обладнанні та послугах — в усьому необхідному для подальшої деокупації України.

"Реалізація поточних контрактів. Контрактування на наступний рік як із вітчизняним ОПК, так і з закордонними постачальниками. Систематизація очікуваної міжнародної технічної допомоги", — зазначив президент.

Глава держави поінформував і про доповідь міністра стратегічної промисловості щодо нарощування обсягів виробництва на підприємствах вітчизняного ОПК, а також поточний стан й перспективи української ракетної програми, ухваленої ще у 2021 році.

Головнокомандувач ЗСУ та командувачі напрямків доповіли про ситуацію на фронті: Лиман, Бахмут, Авдіївка, Херсонщина.

"Окремо доручив Міністерству оборони, Генштабу та Кабміну запропонувати рішення, щоб вильоти носіїв "Кинджалів" не паралізували країну на години", — додав Зеленський

Починаючи з 10 листопада, тривога, яка оголошується по всій території України через зліт російського винищувача МіГ-31К (носій гіперзвукових ракет "Кинджал"), триває декілька годин.