На Франківщині діти написали майже 600 листів у межах акції "Святий Миколай іде до сиріт": як допомогти

Фото: Facebook/Мальтійська служба допомоги

В Івано-Франківську благодійна організація "Мальтійська служба допомоги" отримала приблизно 600 дитячих листів до Святого Миколая. Їх написали вихованці з 18 спеціальних закладів освіти.

Про це Суспільному розповіла волонтерка організації Валентина Палюга.

Від початку акції, 23 жовтня, жертводавці принесли вже 20 подарунків для дітей зі спеціальних освітніх закладів Івано-Франківщини.

Місцева жителька Марія Марко вирішила долучитися до акції фінансово.

"Я приношу гроші. Тому що купити подарунок — деякі дітки багато замовляють, а я не в змозі такий подарунок зробити. Сьогодні взяла пенсію та пожертвувала. Хай Бог допомагає дітям", — каже Марія Марко.

400 дитячих листів люди розібрали. Наразі залишається ще орієнтовно 200, каже волонтерка Валентина Палюга. Окрім очікуваних подарунків, можна приносити солодощі, засоби гігієни чи жертвувати гроші.

"Дуже багато дітей просять теплий зимовий одяг, тому що це — необхідність для них. Хтось просить улюблену іграшку. Зараз дуже популярні картини по номерах, але основне — це всі у Миколая просять миру. Крім того, в нас є заклади, в яких не пишуть листи — це геріатричні будинки. Для них ми готуємо подарункові набори — солодощі та гігієнічні набори. Просимо наших жертводавців, щоби долучалися, оскільки потребуємо цього у великих кількостях", — говорить Валентина Палюга.

Кожен охочий до 26 листопада може взяти дитячий лист в офісі Мальтійської служби допомоги за адресою: Івано-Франківськ, вулиця Лесі Українки, 1 (навпроти катедрального собору). Також можна звертатися за номером телефону: (0342) 55-26-44, +38 050 338 23 33.

Що відомо про акцію "Святий Миколай іде до сиріт"

Акцію майже 25 років проводить Мальтійська служба допомоги, щоб приготувати особисті подарунки та забезпечити дітей, які проживають в інтернатних закладах Івано-Франківщини речами найпершої необхідності.

У 2022 році франківці та всі охочі приготували дві тисячі пакунків з подарунками в межах акції "Святий Миколай іде до сиріт". Люди зголосилися стати Миколаями для дітей-переселенців та вихованців інтернатів. Волонтери розпочали розвозити пакунки з 16 грудня.

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube