У Хорватії уряд обрав нового міністра оборони після того, як його попередник спричинив смертельне ДТП

. Іван Анушич, фото: Ivan Anušić / Facebook

Прем'єр-міністр Хорватії Андрей Пленкович призначив нового міністра оборони через два дні після того, як він звільнив попереднього керівника оборонного відомства через його участь у смертельній автокатастрофі.

Про це пише Bloomberg.

Зазначається, що посаду нового міністра оборони Хорватії займе 50-річний Іван Анушич. За його кандидатуру ще має проголосувати парламент балканської країни, яке може відбутися у четвер.

Іван Анушич змінить 44-річного Маріо Банозича , якого госпіталізували після лобового зіткнення під час суботньої аварії. Водій іншого автомобіля, 40-річний чоловік, загинув.

Державний прокурор Біляна Лубурич сказала, що Банозич обганяв вантажівку в туман.

За даними хорватського суспільного мовника HRT, 50-річний Іван Анушич перебуває в хорватській політиці з 1993 року. З 2005 по 2017 роки він був головою громади Антуновац, а з 2017-го – очолював регіон. Він також обирався одного разу до парламенту, де відповідав за контроль за втіленням антикорупційної стратегії.

11 листопада тодішній міністр оборони Хорватії Маріо Баножич потрапив в автомобільну аварію. Баножича госпіталізували з важкими травмами. Одна людина внаслідок ДТП загинула. Після цього Баножича відсторонили від посади.