"Не дожив до дня народження три дні". У Хмельницькому попрощались з Дмитром Заморокою

Сьогодні, 8 листопада, у будинку траурних подій у Хмельницькому попрощалися з загиблим 36-річним Дмитром Заморокою. Чоловік воював з грудня 2022.

Про це Суспільне Хмельницький розповів кум загиблого Василь Коваль.

За його словами, у найближчих планах у Дмитра було створення сім’ї. Попрощатися з воїном Дмитром Заморокою прийшли його близькі та рідні. Василь Коваль каже, знав Дмитра з дитинства.

"Я був кумом, однокласником його. Ми з ним дружили з дитинства, сиділи за одною партою. Дмитро був веселий був, душею компанії. Пішов захищати нашу країну й загинув", — сказав Василь Коваль.

Загиблого воїна містяни проводжали навколішках, 8 листопада 2023, Хмельницький. Фото: Суспільне Хмельницький

Востаннє, говорить Василь Коваль, спілкувався із Дмитром за три дні до його загибелі.

"Ми з ним зідзвонювалися, він стояв на нашому напрямку, бо я також воював. Ми були на Херсонщині, то вони стояли неподалік від нас, а потім їх перекинули на Бахмутський напрямок. У нього була посада водій. Солдат. Він строкової служби не служив. Дмитро був інвалідом III групи. Але прийшла повістка і він пішов на фронт", — розповів Василь.

Останній бій Дмитро Заморока прийняв поблизу Авдіївки, говорить Василь Коваль: "Авдіївка, Бахмутський напрямок. Вони вийшли працювати, їх артилерією "накрили". Так каже його брат, бо вони разом в одній частині служили".

Василь Коваль каже, у найближчих планах у Дмитра було одруження: "У нього була дівчина і він мріяв одружитись, створити сім'ю, народити дітей".

За словами Василя Коваля, у Дмитра залишилася мати й брат. Поховали героя на Алеї Слави у Хмельницькому.

Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram та Facebook.