У полтавському ліцеї № 17 організували благодійний ярмарок, аби зібрати гроші для військових

Фото: Суспільне Полтава

У полтавському ліцеї №17 влаштували благодійний ярмарок. Гроші школярі збирали на допомогу військовим. Зокрема, планують купити безпілотний літальний апарат. Від початку повномасштабної війни ярмаркують у закладі уже вшосте.

Про це розповіла Суспільному директорка закладу Олена Голтвяниця.

На першому поверсі Полтавського ліцею №17 на столах випічка, напої та виготовлені власноруч вироби. У закладі влаштували благодійний ярмарок.

У полтавському ліцеї № 17 організували благодійний ярмарок, аби зібрати гроші для військових. Фото: Суспільне Полтава

"У нас є десерти «Павлова», є тарти з полуницею та вишнею, є кекси, є кекси з ізюмом, є звичайне печиво, є шоколадні кекси. Дуже добре розходяться макарунси. Ми вважаємо, що кожен зараз повинен робити щось для нашої перемоги і кожен воює на своєму фронті. Ми допомагаємо так", ― каже учениця ліцею № 17 Альона Шебай.

Ціни на представлений товар – від 10 гривень. Школярі на ярмарку збирають гроші на допомогу військовим, каже директорка закладу Олена Голтвяниця.

У полтавському ліцеї організували благодійний ярмарок. Фото: Суспільне Полтава

"Серйозно взаємодіємо з декількома підрозділами військових частин, яким допомагаємо впродовж тривалого терміну. На першому етапі - це були маскувальні сітки, це був теплий одяг для військових. Зараз ми поставили за мету зібрати на гарний дрон, який би мав функції і розвідувальні, і бойові", ― говорить директорка ліцею № 17 Олена Голтвяниця.

У Полтаві організували благодійний ярмарок. Фото: Суспільне Полтава

Організували цей благодійний захід з ініціативи учнівського парламенту лідерів.

"Це не одноразовий ярмарок, у нас це постійно відбувається. Це дуже важливо, тому що потрібно розвивати патріотизм із дитинства. І таким чином вони долучаються до допомоги ЗСУ", ― каже президент учнівського парламенту ліцею № 17 Віталій Федьків.

Учениця 6-го класу Марія Сіра на ярмарок принесла сотню пряників. Їх пекла разом із мамою.

Вироби, які продавали діти. Фото: Суспільне Полтава

"Ми на кожний ярмарок печемо. Ми тісто робили, потім я допомагала мамі робити крем. Його робили різнокольоровим та потім фарбували їх. Ми любимо Україну та вирішили зробити в патріотичному стилі, тому що ці кошти йдуть на ЗСУ, так ми підтримуємо їх", ― каже учениця ліцею № 17 Марія Сіра.

Як розповіла директорка ліцею Олена Голтвяниця, такий ярмарок проводять уже вшосте, а зібрати необхідно 100 тисяч гривень.

"Ми уже закупили три дрони і ми їх передали ще минулого року. Ми чітко знаємо навіть марку дрона, який потребують військові, ми знаємо уже суму", ― каже директорка закладу Олена Голтвяниця.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook