До Львова відправили 35-річного чоловіка, який отримав понад 44% опіків тіла через порив нафтопроводу на Франківщині

Фото ілюстративне: Суспільне Івано-Франківськ

2 жовтня на лікування до Львова транспортували 35-річного чоловіка, який отримав понад 44% опіків тіла внаслідок пориву нафтопроводу у Стримбі на Івано-Франківщині.

Про це у коментарі Суспільному повідомив виконувач обов'язків завідувача відділення реанімації Івано-Франківської обласної клінічної лікарні Володимир Протас.

За його словами, чоловіка привезли до клініки святого Луки у Львові. Ще одного пацієнта з опіками після пориву нафтопроводу у Стримбі перевели з Надвірнянської центральної лікарні в Івано-Франківську обласну. Його стан — стабільний. Жінка, яка потрапила у лікарню 30 вересня, — досі в реанімаційному відділенні.

"Вона — в тяжкому стані, але ситуація наразі більш-менш стабільна. Пацієнтка дихає самостійно, перебуває на генерації кисню, її перев'язують хірурги. Ситуація складна, але наразі контрольована. Усім трьом встановили опіки дихальних шляхів внаслідок вдихання гарячих газів горіння", — розповів Володимир Протас.

Що відомо про стан дітей, які отримали понад 80% опіків

Одного з хлопчиків, який отримав опіки внаслідок пориву нафтопроводу у Стримбі на Івано-Франківщині, привезли в опіковий центр Львова. Інший залишається в Івано-Франківській обласній дитячій лікарні, розповів Суспільному генеральний директор Івано-Франківської обласної дитячої лікарні Тарас Мельник.

"Одна дитина вже у Львові. Хлопчик доїхав нормально, дорогу переніс добре. Стан старшого був трохи легший. 3 жовтня вирішуватимемо, що робити з другою дитиною", — каже Тарас Мельник.

З його слів, також розглядається можливість направити дітей на лікування за кордон. Внаслідок пориву нафтопроводу хлопчики отримали понад 80% опіків тіла.

Що відомо про пожежу нафтопроводу поблизу села Стримба

30 вересня орієнтовно о 17:00 стався порив нафтопроводу, внаслідок чого розлилися нафтопродукти вздовж потічка на площі 100 м². Опісля трапилася пожежа. Вогонь перекинувся на приватний будинок.

Внаслідок пожежі на нафтопроводі травмувалися дев'ятеро людей.

Концентрація нафтопродуктів у річці Стримба, що на Івано-Франківщині, через порив нафтопроводу у майже 26 разів перевищувала гігієнічні нормативи.

За 500 м до пориву нафтопроводу спеціалісти Держпродспоживслужби зафіксували збільшення сажі у 15 разів та майже удвічі — азоту діоксиду та оксиду вуглецю.

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube