На Лимано-Куп'янському напрямку армія РФ відновила штурмові дії — Євлаш

Українські військові. Ілюстративне фото. Джерело: Facebook/Генштаб ЗСУ

На Лимано-Куп'янському напрямку армія РФ відновила штурмові дії. РФ інтенсивно застосовує авіацію. 23 авіаудари завдали російські військові, використовуючи штурмовики Су-35, Су-25 та гелікоптери К-52. Всього 566 разів російські військові обстрілювали українські позиції.

Про це повідомив в ефірі телемарафону "Єдині новини" начальник пресслужби Східного угруповання військ ЗСУ Ілля Євлаш.

"На Лимано-Куп'янському напрямку українські військові знищили 121 окупанта та 20 одиниць озброєння військової техніки, серед яких є самохідні, артилерійські установки. Знищили зенітно-ракетний комплекс, який віддалено нагадує німецький Gepard, який призначений для захисту від повітряних цілей. Також знищили станцію радіоелектронної боротьби 934-Б. Вона призначена для розвідки та придушення радіоканалів, перехвату інформації та створення перешкод", — каже Євлаш.

За його словами, на цей напрямок РФ продовжує постачати різного виду забезпечення — зброю та провіант.

"Поблизу Кремінної стоїть 25 армія, яка налічує близько 17 тисяч окупантів. Вона прийшла на заміну 41-й армії та 76-й дивізії, які раніше були пошматовані Силами оборони та відійшли. Армія вже зайняла позиції, оборонні рубежі, проте ми бачимо, що інтенсивність її застосування не дуже висока", — розповідає Ілля Євлаш.

Підписуйтесь на новини Харкова та області в Facebook, Viber, Instagram, Telegram, Youtube