На Полтавщині засудили чоловіка, який незаконно отримав понад 30 тисяч гривень виплат від держави

Фото ілюстративне

У Лубенському міськрайонному суді визнали винним чоловіка, який отримав незаконно виплати від держави. Йому надавали їх як переселенцю, хоча він виїхав із Харківської області до початку повномасштабного вторгнення РФ.

Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень.

Пенсіонера із села Матяшівка Лубенської громади визнали винним за статтею "Шахрайство". Справу розглядали у Лубенському міськрайонному суді.

Згідно з текстом вироку, чоловік був зареєстрований у місті Первомайський Харківської області. З 2021-го він проживав у іншому місті. Після початку повномасштабного вторгнення Росії на територію України чоловік звернувся до Лубенської міськради щодо присвоєння йому статусу та надання допомоги як внутрішньо переміщеній особі.

Пенсіонерові з жовтня 2022-го до червня 2023-го надавали допомогу як переселенцю для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг. Загальна сума збитків державі 33 тисячі гривень.

Чоловік свою вину визнав. Йому призначили 1 рік позбавлення волі кримінальне покарання в Україні, яке полягає в ізоляції засудженого від суспільства та поміщенні його до кримінально-виконавчої установи., йдеться в тексті вироку.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook