На війні з РФ загинули троє бійців з Кіровоградщини. Одного понад рік вважали зниклим безвісти

Колаж: Суспільне Кропивницький

На війні з РФ загинули Сергій Маслій з міста Благовіщенське Голованівського району, якого понад рік вважали зниклим безвісти, Ігор Оцабріка з міста Світловодськ Олександрійського району та Олег Юневич із Заваллівської громади Голованівського району Кіровоградської області.

1 жовтня у місті Благовіщенське Голованівського району Кіровоградської області попрощалися з 52-річним Сергієм Маслієм. За інформацією міського голови Віталія Довгополого, боєць народився 9 березня 1971 року у селі Вільхове (нині Благовіщенська громада), де ріс і навчався до восьмого класу. Після – вчився на маляра-штукатура у Кременчуцькому професійно-технічному училищі. У 1989 році його призвали на службу в армії. 1992 році Сергій Маслій одружився, у 1994-му став батьком. З 1995 року працював будівельником у Благовіщенському (раніше Ульяновка), останніми роками на місцевому автодорожньому підприємстві. У перші дні повномасштабного вторгнення чоловік добровільно став на захист України. Загинув 29 серпня 2022 під час виконання бойового завдання біля села Правдине Херсонської області, понад рік його вважали зниклим безвісти. У бійця залишились батьки, сестра, дружина, донька й онук.

Сергій Маслій. Фото: Facebook Благовіщенської міської ради

23 вересня під час артилерійського обстрілу біля села Кліщіївка Бахмутського району на Донеччині загинув уродженець міста Світловодськ Олександрійського району Ігор Оцабріка. За інформацією голови громади Андрія Маліцького, боєць був 1991 року народження, навчався у світловодській школі №5, економічну освіту здобув в Уманському університеті, жив у Києві. На фронт пішов добровольцем 24 лютого 2022 року. У бійця залишились батьки, дружина й донька. Поховають загиблого у селі Білогородка Бучанського району на Київщині. Про дату й час повідомлять додатково.

Ігор Оцабріка. Фото: Facebook Андрія Маліцького

2 жовтня у селі Жакчик Заваллівської громади Голованівського району прощатимуться з 28-річним Олегом Юневичем. За інформацією керуючої справами виконкому Заваллівської селищної ради Маргарити Сусол, боєць народився 16 серпня 1995 року, загинув 29 вересня 2023 року від поранень, отриманих у боях біля села Вербове Пологівського району Запорізької області.

Олег Юневич. Фото: Facebook Заваллівська селищна рада. Інформаційна сторінка