Захищатиме до перемоги. Історія вчителя Василя Габруся з Ужгорода, який боронить Україну

Фото: Василь Габрусь, архів

Два вчителі, які працюють в Ужгородських ліцеях, захищають Україну на фронті. Про це розповіла начальниця управління освіти Наталія Баранюк. За її словами, це вчитель історії з 12-го ліцею й вчитель фізкультури та військової підготовки 15-го ужгородського ліцею.

Виховну годину для десятикласників15-ї школи провела їхня класна керівниця Еріка Турянчик. жінка каже, їхній колега Василь Габрусь на фронт пішов з початку повномасштабного вторгнення Росії. "Він був і до того патріотом України, це не тепер він став. Прекрасний батько, дідусь, сім'янин та геніальний вчитель. Здавалося б, що просто уроки фізкультури, але дітям дуже бракує чоловічої руки, чоловічого характеру. Такий вчитель, як Василь Кирилович — це рідкість на сьогоднішній день і тому ми б хотіли привітати Василя Кириловича з таким прекрасним днем. Хочемо привітати з днем вчителя", — каже жінка.

Фото: Суспільне Ужгород

Дев'ятикласник Богдан Довгомеля на уроці фізкультури грає у баскетбол. Розповідає, що навчив його вчитель фізкультури Василь Габрусь, який зараз боронить Україну. "Василю Кириловичу, дякую, що навчили мене грати в футбол, волейбол та інші види спорту. Дякую Вам, що зараз обороняєте нас та нашу країну. Слава Україні! Повертайтеся якомога скоріше з перемогою і щоб ви змогли знову проводити ці прекрасні уроки фізкультури", — ділиться хлопчик.

Урок для Богдана Довгомелі та інших дев'ятикласників проводить вчителька фізкультури Наталія Петровська. Вчителька каже: до повномасштабного вторгнення багато років працювали разом. "Один з небагатьох вчителів в Ужгороді, який пішов на війну. Тому я його дуже поважаю, ціную, чекаю. Ще не було такого уроку, щоб не запитав хтось: як він там, як його здоров'я, як він сам, коли приїде. Я скучаю за ним. Я до нього вже звикла: ми сім років працювали разом і дуже його чекаю", — розповіла жінка.

Ми поспілкувалися з захисником України Василем Габрусем телефоном. Він повідомив, що зараз перебуває на півночі України та захищатиме її до перемоги.

Підписуйтеся на Суспільне Ужгород: Facebook, YouTube, Telegram, Viber, Instagram, Threads