У Кропивницькому погасили марку "Зброя перемоги. Світ з Україною"

У центральному відділенні "Укрпошти" Кропивницького погасили марку "Зброя перемоги. Світ з Україною". Фото: Суспільне Кропивницький

У Кропивницькому погасили марку "Зброя Перемоги. Світ з Україною". На ній зображені зразки іноземної зброї, яку надають Україні учасники міжнародної коаліції. Кіровоградщина отримала 2500 тисячі таких марок.

Спецпогашення марки відбулось у центральному відділенні "Укрпошти" Кропивницького. Військові можуть наближати перемогу зі зброєю, що надають Україні союзники, говорить військовий комендант Андрій Лисенко. На шести марках зображені німецькі танки Leopard 2, американські зенітно-ракетні комплекси Patriot та інша техніка.

"Ворог – Російська Федерація – який прийшов на нашу землю, буде покараний за усі злочини, які вчинив. Я хотів би подякувати волонтерам, небайдужим представникам бізнесу, які допомагають воїнам, як озброєнням, так і в побутових умовах".
Конверт першого дня. Фото: Суспільне Кропивницький

Поштові відділення Кіровоградщини отримали дві з половиною тисячі блоків марок. Усього тираж – 160 тисяч, розповіла керівниця обласної дирекції "Укрпошти" Тетяна Капустіна.

"Автори цієї марки – художники Сергій та Олександр Харуки. Це продовження серії "Зброя перемоги". У грудні минулого року був перший випуск, де представили зброю, яка використовується в сучасній війні".
Немаркований художній конверт. Фото: Суспільне Кропивницький

Ціна марки – 23 гривні.

"І дві гривні – це донат, який буде витрачений на закупівлю дронів. Загальна вартість блоку 150 гривень. До даного поштового випуску також входить немаркований художній конверт, конверт першого дня та листівка".

Олександр та Мирослава Єгурнови купили конверт першого дня, марки, немаркований конверт і листівку. Зі слів жінки, поштовий блок відправлять й онуку, який навчається в Польщі.

"Ми ніколи до війни їх не купляли, а коли стали виходити такі яскраві, патріотичні марки, конверти – це просто подія. Ми дуже раді, що за такими документами нас знають інші країни, це і нам гріє серце".

Обмежень на продаж марок немає.