Пожежа в Карпатах: дитячий табір відповідав всім нормам і вимогам — КМДА

Ексклюзивно
Вогнеборці гасять пожежу у дитячому таборі в Карпатах. 25 вересня, 2023р. . Фото: ГУ ДСНС в Івано-Франківській області/Facebook

Дитячий табір "Сонячні Карпати" на Івано-Франківщині, в якому відпочивали 148 дітей із Києва і де ввечері 25 вересня сталася пожежа, відповідає всім нормам і вимогам безпеки.

Про це в коментарі Суспільному повідомила директорка Департаменту молоді і спорту Київської міської державної адміністрації Юлія Хан.

"Даними вимогам займається спеціаліст, тендерист, який прописує все відповідно до чинного законодавства", — сказала вона.

За її словами, 22 вересня цього року департамент як замовник послуг на оздоровлення дітей уклав із табором договір.

"Ми викинули свої тендерні пропозиції, а табір уже заходить на тендер і відповідно до цього вже проводиться укладання договорів та визначаються переможці. Якщо відповідають всім вимогам, то укладаються договори", — зазначила Хан.

Вона додала, що нині із дітьми, які перебували у таборі "Сонячні Карпати", працюють психологи. Також вживаються заходи для відшкодування втрачених під час пожежі речей і відновлення документів.

"Відповідної суми відшкодування ще немає. Ми зараз збираємо (інформацію щодо втрат — ред.) по районах. Вони збирають цифри збитків. Вони (батьки — ред.) заповнюють заяви, що в дітей було, суми приблизні, чи потребує психологічної допомоги та які втратили документи. Ще половини інформації нам не надали", — розповіла Юлія Хан.

Що відомо про пожежу в дитячому таборі "Сонячні Карпати"

У відпочинкову комплексі на Івано-Франківщині, де оздоровлювалися діти з Києва, ввечері 25 вересня сталася пожежа. У санаторії перебували 148 відпочивальників зі столиці. Усіх дітей, вихователів та персонал евакуювали з приміщення. Ніхто не постраждав.

Пізніше київських дітей перевели до сусіднього табору. Їх забезпечили одягом та харчуванням і організували повернення додому. Причини пожежі з'ясовуються.

148 дітей зі столиці, які оздоровлювалися в дитячому таборі "Сонячні Карпати" на Івано-Франківщині, повернулися до Києва. Близько 5:00 27 вересня дітей зустріли на столичному залізничному вокзалі.