"Ми вийшли за межі сіл". Комбат 5-ї штурмової — про спроби окупантів повернути Андріївку та Кліщіївку

Командир десантно-штурмового відділення ЗСУ піднімає український прапор як символ звільнення прифронтового селища Андріївка Донецької області, 16 вересня 2023 р., фото: AP Photo/Олексій Бабенко

Російські окупаційні війська не полишають спроб повернути під свій контроль Андріївку та Кліщіївку та атакують малими штурмовими групами. Наразі українські військові вже закріпились за межами цих населених пунктів та відбивають всі атаки російських військ.

Про це в ефірі телемарафону "Єдині новини" повідомив командир батальйону 5 Окремої штурмової бригади Олексій Тарасенко.

"Як тільки вони (російські війська — ред.) втрачають позицію, або ціле село, вони одразу отримують наказ на відновлення втрачених позицій. Такі штурми відбуваються з дня звільнення Андріївки та Кліщіївки. Однак наші підрозділи вже просунулись за межі цих сіл. Тому можна сказати, що загрози повторної окупації цих сіл навіть частково немає", — розказав Тарасенко.

Також він зазначив, що російські війська на Бахмутському напрямку продовжують зберігати перевагу у ствольній та реактивній артилерії, а також у кількості боєприпасів.

"ЗСУ покращують своє тактичне положення, продовжують просуватись на напрямках, де вдалося завоювати ініціативу, та просунутись вперед", — додав Тарасенко.

У ранковому зведенні 28 вересня Генштаб ЗСУ повідомив, що на Бахмутському  напрямку українські військові успішно відбили атаки російських військ у районах населених пунктів Григорівка, Кліщіївка та Андріївка Донецької області.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram