У Дніпрі викрили діяльність call-центру, де ошукували громадян України, які проживають у Польщі

Фото: прокуратура Дніпропетровщини

У Дніпрі ліквідували діяльність call-центру, що спеціалізувався на викраденні коштів громадян України, які тимчасово проживають у Польщі.

Про це йдеться на сайті прокуратури Дніпропетровщини.

Двом організаторам та 11 учасникам організації повідомили про підозру. Їм інкриміновано створення, керівництво злочинною організацією і участь в ній та шахрайство за частинами 1, 2 статті 255, частиною 4 статті 28, частиною 4 статті 190 Кримінального кодексу України.

За даними слідства, учасники організації орендували приміщення у центрі Дніпра, облаштували комп’ютерною технікою офіс та залучили до роботи 20 операторів.

Представники call-центру зв’язувалися з громадянами України, які тимчасово проживають на території Польщі, за допомогою зашифрованих дзвінків, нібито від справжніх місцевих банків.

Вони представлялись працівниками служби безпеки банку та наголошували на необхідності завантажити додаток для захисту персональних даних потерпілих.

Через додаток підозрювані дізнавалися інформацію про залишок коштів на банківському рахунку та відповідний "BLIK-код", та виводили гроші на підконтрольні рахунки на території України або криптогаманці.

Далі кошти переводили в готівку за допомогою обмінних пунктів валют та розподіляли між учасниками організації.

Попередньо встановлено 15 потерпілих, сума завданих їм збитків – понад пів мільйона гривень.

У ході спецоперації провели 40 обшуків у приміщенні офісу, у помешканнях та в автомобілях підозрюваних, під час яких вилучено мобільні телефони, сім-картки, комп’ютерну техніку, чорнові записи, зброю, майже 2 мільйони гривень у різних валютах, автомобілі.

Наразі вирішується питання про обрання підозрюваним запобіжних заходів та накладення арештів на банківські рахунки, криптогаманці, нерухомість та автомобілі.

Також перевіряється причетність працівника поліції, який прикривав діяльність сall-центру.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро