Двох ізюмчанок підозрюють у співпраці з РФ: вони обіймали посади в окупаційній адміністрації

50-річній жительці Ізюма оголосили підозру в співпраці з окупаційною владою, Харківська область, вересень 2023 року. Фото: Поліція Харківської області

В Ізюмі 50-річній жінці повідомили про підозру: за даними слідства, вона працювала з документами в окупаційній адміністрації району. Ще одна підозрювана, 62-річна ізюмчанка, працювала там у відділі гуманітарної допомоги.

50-річна підозрювана обіймала посаду "спеціаліста відділу документаційного забезпечення" з липня по вересень 2022 року, повідомили в обласній прокуратурі та поліції Харківщини.

"Жінка виконувала розпорядження, надані начальником відділу документаційного забезпечення тимчасової окупаційної військово-цивільної адміністрації Ізюмського району", — зазначила пресслужба поліції.

62-річна жителька Ізюма, за даними поліції, виконувала розпорядження начальника відділу гуманітарної допомоги в період з травня по вересень 2022 року.

"У травні 2022 року підозрювана добровільно обійняла посаду "головного спеціаліста відділу гуманітарної допомоги населенню" в окупаційній адміністрації Ізюма", — повідомили в поліції Харківщини.

Обом підозрюваним загрожує до 15 років заборони займатися певною діяльністю чи обіймати певні посади.

Підписуйтесь на новини Харкова та області в Facebook, Viber, Instagram, Telegram, Youtube