"Дерева після війни будемо висаджувати": мер Миколаєва запропонував перенаправити 7 мільйонів гривень на автівки для ЗСУ

Миколаївській міський голова Олександр Сєнкевич. Фото: Суспільне Миколаїв

Миколаївській міський голова Олександр Сєнкевич запропонував 7 мільйонів гривень, виділених на висадку дерев та кущів, перенаправити на придбання автівок для військових. Пропозицію підтримали на засіданні бюджетної комісії.

Про це Сєнкевич повідомив 27-го вересня у своєму Телеграм-каналі

Міський голова в Телеграмі створив опитування, аби дізнатись думку містян щодо висадки зелених насаджень замість пошкоджених під час ремонту водопровідних мереж. У підсумку більшість із 16 тисяч опитаних підтримала придбання пікапів.

Після цього мер 26 вересня виніс цю пропозицію на розгляд бюджетної комісії.

“Вчора увечері я був на бюджетній комісії. Запропонував депутатам спрямувати 7 млн грн на закупівлю пікапів. Також маю запит від Головного управління розвідки на придбання 5 автівок”, — сказав Олександр Сєнкевич.

Зі слів мера, депутати підтримали пропозицію. Гроші мають виділити на найближчій сесії Миколаївської міської ради 29 вересня.

Дерева після війни ми обов’язково будемо висаджувати. Наразі ж будемо підтримувати Збройні сили України. Навіть, якщо у нас заберуть військове ПДФО, ми знайдемо можливість допомагати військовим

Що відомо про озеленення Миколаєва

  • У Миколаєві мали провести компенсаційну висадку зелених насаджені. Нові дерева та кущі планували висадити замість тих, що були пошкоджені під час масштабного ремонту водопровідних мереж. Та це питання викликало суспільний резонанс.
  • Комунальне підприємство "Миколаївські парки" мало намір придбати 511 саджанців дерев та 16 тисяч 420 кущів за 7 мільйонів 726 тисяч 475 гривень. Про це свідчать дані системи публічних закупівель ProZorro.

Слідкуйте за головними новинами Миколаєва та області у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.