У деокупованому Святогірську відкрилась перша автозаправна станція: де працює та чим можна заправити автівку

У деокупованому Святогірську відкрилась перша після звільнення автозаправна станція. Фото: Суспільне Донбас

У деокупованому Святогірську на Донеччині запрацювала перша після звільнення міста від окупантів автозаправна станція. До цього місцеві жителі їздили за пальним у сусідні міста Слов'янськ, Ізюм, за 30-40 кілометрів. Ціни на новій місцевій АЗС вище, та чи вигідно заправлятись — поділились містяни.

Житель Святогірська Михайло, каже, їздив за пальним у Слов'янськ, що за 30 кілометрів, або в Ізюм, що за півсотні кілометрів.

"Це дуже добре для нашого міста та інших районів: Олександрівки, Ярової прилеглих до нас. Ми не їздимо тепер у Слов'янськ, Ізюм, тепер у Святогірську є заправка", — каже Михайло.

Житель селища Ярова Олександр, Донецька область. Фото: Суспільне Донбас

"Син має машину. Як дізнались, що заправка відкривається у Святогірську, зраділи. Це прекрасно. Далеко їздити не потрібно", — каже житель селища Ярова Олександр.

Автозаправна станція, Святогірськ, Донецька область. Фото: Суспільне Донбас

За словами Михайла, ціни на автозаправці дещо вищі, ніж в Слов'янську та Ізюмі.

"Трішки дорожче, але ціни нас задовольняють. Це краще, чим ми будем їхати у Слов'янськ заправляться. Ми у Святогірську заправимось і більше грошей заощадимо", — додає Михайло.

Фото: Суспільне Донбас

Олексій каже, під час російської окупації, його автівка згоріла внаслідок обстрілів.

"Квартира розбита, будинок побитий, мене теж майже не вбило, півтора метри до будинку не вистачило. Мене вибуховою хвилею відкинуло, машина повністю згоріла з інструментом, з гаражем", — згадує чоловік.

Йому бензин також потрібен — для потреб по господарству.

"Наймали когось, щоб привозили бензин, тепер можна піти та заправитися. Добре, звичайно, якби газову заправку відкрили, було б взагалі добре. Заправкою задоволений. На бензопилу, на бензокосарку, бензин ні де не дістанеш. Зараз стало простіше та легше", — каже Олексій.

Житель Святогірська Олексій, Донецька область. Фото: Суспільне Донбас

"Місцевим жителям було незручно, адже було логістичне питання. Я сподіваюсь найближчим часом і газом будуть заправляти. Ці потреби до зими дуже важливі", — переконаний начальник Святогірської МВА Володимир Рибалкін.

Начальник Святогірської МВА Володимир Рибалкін, Донецька область. Фото: Суспільне Донбас

Що відомо про звільнення Святогірська в Донецькій області

12 вересня 2022 року українська армія звільнила Святогірськ, який перебував під російською окупацією сто днів із 5 червня. За понад три місяці росіяни знищили будинки містян, інфраструктуру, школу, дороги.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram