Іще п'ятеро бійців з Полтавщини полягли під час війни: що про них відомо

П'ятеро бійців з Полтавщини полягли під час війни. Суспільне Тернопіль

Олександр Мазко, Олександр Линник, Іван Перепелятник, Анатолій Олійник та Олександр Горбань з Полтавщини загинули під час російсько-української війни. Бійці обороняли території України у Донецькій, Запорізькій та Харківській областях.

Солдат Олександр Мазко

Олександр Мазко. Фото надала Ю. Перепелятник

Олександр Мазко з Кременчука з жовтня 2021-го року служив за контрактом. Був солдатом, старшим стрільцем, розповіла Суспільному речниця Кременчуцької міськради Юлія Перепелятник.

Загинув боєць 18 вересня унаслідок мінометного обстрілу з боку російських військових. Це сталося в біля села Григорівка Донецька області зі сторони села Дубово-Василівка. Про це Суспільному повідомив речник Полтавського обласного ТЦК та СП Роман Істомін.

27 вересня із Олександром попрощалися у Кременчуці. Воїнові було 39 років, у нього залишилися донька та сестра, додала речниця Кременчуцької міськради.

Солдат Іван Перепелятник

Іван Перепелятник. Фото: Facebook О. Дядюнова

40-річний Іван Перепелятник проживав у селі Лиман Другий Решетилівської громади. Служити пішов добровільно, повідомила на своїй Facebook-сторінці голова громади Оксана Дядюнова. За її інформацією, у серпні минулого року його поранило, але після лікування та реабілітації він повернувся до служби.

Загину солдат 22 вересня під час виконання бойового завдання поблизу села Андріївка Донецької області, повідомив речник Полтавського обласного ТЦК та СП Роман Істомін.

Поховають воїна у селищі Опішня, де живе його сестра. Коли саме буде прощання, поки невідомо, розповів Суспільному голова Опішнянської селищної ради Микола Різник.

Старший солдат Олександр Линник

Олександр Линник. Фото: Гадяцька громада

36-річний Олександр Линник із міста Гадяч поліг 29 липня 2023-го. Це сталося унаслідок обстрілу біля села Роботине Запорізької області, повідомив речник Полтавського обласного ТЦК та СП Роман Істомін.

Прощання із бійцем запланували на 28 вересня у Гадячі.

Старший солдат Анатолій Олійник

Анатолій Олійник. Фото: Лубенська міськрада

Анатолій Олійник із міста Лубни загинув 23 вересня 2023-го. Це сталося під час виконання бойового завдання біля села Кліщіївка Донецької області, повідомив речник Полтавського обласного ТЦК та СП Роман Істомін.

"Анатолій Олійник був і мужнім воїном. За його плечами битви за Ізюм, Соледар, Бахмут. Указом Президента він був нагороджений Орденом «За мужність» ІІІ ступеня", – повідомили на сайті Лубенської міськрдаи.

У воїна залишилися мати, дружина син та доньки. Прощання із бійцем запланували на 28 вересня у Лубнах.

Солдат Олександр Горбань

Олександр Горбань. Фото надала Ю. Перепелятник

Олександра Горбаня із Кременчука на службу мобілізували 11 липня 2023-го року. Він був стрільцем-санітаром, повідомила Суспільному речниця Кременчуцької міської ради Юлія Перепелятник.

Загинув солдат 11 вересня під час виконання бойового завдання біля селища Першотравневе Харківської області. 22 вересня у місті Харкові тіло полеглого кремували. Про це Суспільному повідомив речник Полтавського обласного ТЦК та СП Роман Істомін.

Олександрові було 44 роки, із ним прощатимуться у Кременчуці 28 вересня. У бійця залишилися батьки та донька, розповіла речниця Кременчуцької міськради.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook