У Сумах поховали модельєра і підприємця Петра Сороку

Фото: Суспільне Суми

У Сумах 26 вересня поховали відомого модельєра і підприємця Петра Сороку. Він помер 23 вересня, на 61 році життя. Петро Сорока родом з Житомирщини, був власником однойменного бренду одягу "Petro Soroka" в Сумах. Його будинок моделей був заснований у 1999 році, йдеться на сайті компанії. Бренд займався розробкою, виробництвом та продажем жіночого одягу.

Друг Петра Сороки, Олександр Вінник розповів, що бачився з ним за два тижні до його смерті.

"Заїжджав до мене в гості веселий, задорний. Намагався щось зробити. Кудись спішив", - розповів він.

Його донька, Анна Сорока, багато працювала на підприємстві батька.

"Він мене навчив дуже багато чому. Бути лідером. Я багато пропрацювала на підприємстві. Він навчив мене життю. Він шив чудові речі для жінок, вишиванки для чоловіків, допомагав армії ЗСУ, коли почалася війна", - сказала вона.

Знайомі Петра Сороки, Ірина та Сергій Головань, запам'ятали його як людину, яка з відкритим серцем завжди поспішала на допомогу.

"Було скрутне становище, я трошки “попав” у бізнесі, і він перший реально відкрив, каже: “Давай будем разом пробувати змінити цю ситуацію”. І вона змінилася", - розповів Сергій.

Фото: Суспільне Суми

Колега Аліна Усик розповіла, що Петро Сорока мав енергію, якою заряджав усіх оточуючих.

Пастор однієї з релігійних громад Роман Вяткін розповів, що Петро Сорока просив посприяти тому, щоб він пішов на фронт.

"Він хотів бути помічником капелана і постійно питав, як туди можна прискорено потрапити", - сказав він.

"Петро Миколайович завжди був життєрадісною людиною. Ніколи я не бачила на його обличчі смутку. Це людина, яка завжди раділа, не дивлячись ні на що. І він цим надихав інших. Оце, мабуть, у нього найголовніша риса", - сказала Ірина Головань.

Анна Сорока додала, що її батько багато займався благодійництвом.

"Він зробив дуже багато справ. І для дітей, для сиріт. Його справа буде жити і його ім’я буде жити, тому що це - велика людина, таких людей не можна забувати", - сказала вона.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram