В Мукачівському районі провели навчання для офіцерів-лейтенантів

Фото: скріншот з відео Державної спеціальної служби транспорту

57 лейтенантів — випускників вишів військової підготовки взяли участь у навчаннях в Мукачівському районі. Для них провели заняття з тактичної медицини, мінної безпеки та з керування безпілотниками. Про це розповів капітан 711 полку охорони Державної спеціальної служби транспорту Володимир Луговський. За його словами, навчання провели, аби вдосконалити навички офіцерів.

Заняття з тактичних підготовки та медицини, мінної безпеки, а також майстер-клас з керування безпілотниками. Такі навчання провели для лейтенантів — випускників вишів військової підготовки. Катерина Вацек закінчила Академію сухопутних військ у лютому цього року. Дівчина також взяла участь у заняттях. "Я навчалася неповних 4 роки, тобто був достроковий випуск у нас в Національній академії сухопутних військ. Я вважаю, що навчання це завжди доцільно, тобто те, що ми проходили чотири роки — це одне, а підтримувати навчання треба на постійній основі. Я все життя мріяла пов'язати своє життя з формою і довести всім чоловікам, що жінка це не тільки та, що може готувати на кухні, тобто вона може бути на рівні з чоловіками. Зрозуміло, що десь може бути важко, але ми можемо виконувати ті ж функції, просто трішки потрібно трохи тренуватися, тому для того ці тренування мають бути завжди", — ділиться лейтинантка.

Лейтенант Юрій Піддубний випускник кафедри військової підготовки спеціалістів Державної спеціальної служби транспорту. Каже: найбільше сподобалося заняття, на якому вчили керувати безпілотниками. "Сьогоднішні заняття певною частиною відрізняються від занять, які в нас проводили на кафедрі військової підготовки: деякі справи ми вже вивчали, деякі для нас нові справи військові, а деякі відрізняються в плані професіоналізму. Нові справи — це на дронах ми ніде не навчалися, нам не показували так ретельно, як займатися цією справою та теорія. Ці навички, які ми сьогодні здобули, я як офіцер повинен їх використовувати та навчати свій особовий склад, який має для цього потреби", — розповів хлопець.

Участь у навчаннях взяли 57 лейтенантів-випускників вишів військової підготовки. Розповів капітан 711 полку охорони Державної спеціальної служби транспорту Володимир Луговський. "Ми зібрали офіцерів, випускників цього року, на збір. Усе це вони вивчали в інституті впродовж чотирьох років, а сьогодні ми це підсумували, показали інструктори. Інструктори, які сьогодні були, вони всі з бойовим досвідом. Показали, що краще, у чому є відмінності, трохи спробували їх підготувати до того, що на них чекає в майбутньому. Ми сьогодні показали, в якому напрямку їм потрібно рухатися, показали всі недоліки, які в них були під час виконання бойових завдань, сказали, що найголовніше в бойових діях", — ділиться капітан.

Навчання для офіцерів тривали впродовж дня.

Підписуйтеся на Суспільне Ужгород: Facebook, YouTube, Telegram, Viber, Instagram, Threads