Поховали поруч із сином. На Львівщині попрощалися із мамою Кузьми Скрябіна Ольгою Кузьменко

Похорон Ольги Кузьменко. Фото: Суспільне Львів

У Брюховичах, що на Львівщині, сьогодні, 26 вересня, відбулось прощання з Ольгою Кузьменко, освітянкою, авторкою книг та мамою Андрія Кузьми "Скрябіна".

Поминальна літургія відбулась у церкві Різдва Пресвятої Богородиці. Поховали Ольгу Кузьменко на місцевому кладовищі у їх сімейному гробівці поруч із сином. На похороні були присутня сім’я, родичі та друзі.

"Вона казала завжди щоб її називали завжди тільки Оля. Добра, чуйна, товариська. Надзвичайно любила свого сина, жила для нього, жила ним. На жаль, нездоланна хвороба її забрала. Ми тут зібралися всією родиною, щоб віддати шану мамі з великої літери", — говорить родичка сім’ї Кузьменко Галина Качмар.

Прощання із Ольгою Кузьменко, у Брюховичах, що на Львівщині. 26 вересня 2023 року. Фото: Суспільне Львів

Ольга Кузьменко народилася у селі Сіде Львівської області. Закінчила Дрогобицький інститут музичного мистецтва. Працювала вчителькою Новояворівської музичної школи. Після ДТП, у якій загинув Андрій Кузьменко, жінка написала три книги, присвячені сину.

"Багато разів дзвонили, приїжджали, тому що Андрій для нас не тільки друг, а як родина. Їх родина — це наша родина, для всього гурту "Скрябін", — каже учасник гурту "Скрябін" Олексій Зволинський.

Ольга Кузьменко померла 23 вересня у віці 76 років.