"Цього разу прийшли більше підлітків". Кропивничани влаштували чергову акцію з прибирання в місті

Учасники акції з прибирання в лісопарковій зоні Кропивницького. Фото: Telegram-канал Добрі справи Кропивницький

У Кропивницькому влаштували акцію з прибирання. Півтора десятка кропивничан зібралися в лісопарковій зоні.

Про це Суспільному розповіла засновниця громадської організації "Банк речей" Альона Глініста.

Цього разу зайшли вглиб лісопаркової, у район, який розташований ближче до мікрорайону Лелеківка. Прийшли більше дітей і підлітків, ніж дорослих. Усіх розділили на три групи.

"Одна група натрапила на один великий "клондайк", інші ще на два, і всі назбирали дуже багато сміття і потім допомагали один одному носити на точку збору. Шприців було менше, ніж тоді, коли ми прибирали на Ковалівці. Але знайшли місце, де лежали старі крапельниці й пляшечки. Було схоже, наче хтось лікувався, а потім усе скинув у ліс. Знаходили бампери від машин і дуже багато сміття після ремонтів кахлів, шиферу. Також була гігантська труба від водогону. Ми її навіть не забирали звідти", — розповіла Альона Глініста.
Участь в акції з прибирання на лісопарковій у Кропивницькому взяли півтора десятка людей. Фото: Telegram-канал Добрі справи Кропивницький

Акція тривала дві з половиною години. Сміттям наповнили 40 мішків. Його, як і минулі рази, забрали працівники комунального підприємства "Універсал". Для учасників прибирання влаштували лотерею.

"Ми практично щоразу розігруємо гроші або подарунки, щоб у всіх залишилися приємні враження".

Такі акції влаштовують раз на кілька тижнів. Про наступне прибирання можна дізнатися з групи "Добрі справи Кропивницький" в Telegram. Також анонси є на сторінках "Банку речей" в Facebook та Instagram. За словами Альони Гліністої, комарів під час цієї акції уже не було, хоча дітей на всякий випадок побризкали засобами для відлякування комах. Пакети для сміття роздають організатори, але бажано взяти з собою і їх, і рукавички.