Загиблому воїну Євгену Горіну з Полтавщини просять присвоїти звання Герой України

Євген Горін. Фото надані О.Гаврилюк.

Полеглому Євгену Горіну з Полтави його рідні просять присвоїти звання Герой України. Для цього створили петицію на сайті Офісу президента.

Проживав Євген Горін у Полтаві. Він працював водієм. Також служив в армії та був прикордонником. До початку війни був за кордоном, каже донька загиблого Ольга Гаврилюк.

Євген Горін. Фото надані О.Гаврилюк.

"Коли почалася війна, він відпросився із роботи і 10 березня 2022-го вже пішов воювати. Був добровольцем, сказав: «Хто вас буде захищати, як не я?». Був під Бахмут під Соледаром та на Миколаївщині", ― каже донька загиблого Ольга Гаврилюк.

Євген Горін з Полтавщини. Фото надані О.Гаврилюк.

50-річний старший солдат Євген Горін – снайпер роти вогневої підтримки. Служив у 116-й бригаді тероборони. Загинув 15 березня 2023-го на Донеччині поблизу населеного пункту Георгіївка. Поховали військового на Алеї Героїв на Затуринському кладовищі біля Полтави. У нього залишилося троє синів, донька та дружина.

Загиблому воїну Євгену Горіну з Полтавщини просять присвоїти звання Герой України. Фото надані О.Гаврилюк.

"Він телефонував матері. Говорив, щоб ми не переймалися. Говорив, що любить нас та сумує", ― каже донька.

Аби вшанувати пам’ять воїна, на сайті президента створили петицію про те, щоб присвоїти йому посмертне звання Герой України.

Станом на 26 вересня петицію підписали понад 21 тисяча людей, аби її розглянули, необхідно 25 тисяч голосів. До кінця опитування лишилося 24 днів. Щоб долучитися, можна перейти за посиланням і на сайті президента:

• авторизуватися;

• підписати петицію за допомогою інтернет-банкінгу або через портал "Дія".

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook