У ліцеї на Київщині будують укриття, що зможе вмістити близько 600 учнів

Будівництво сховища, Гоголів, Київська область, вересень 2023 р. Фото: КОВА

На Київщині триває процес будівництва і ремонту укриттів у навчальних закладах, аби якомога більше дітей мали змогу навчатися офлайн. У розпалі зведення бомбосховища у Гоголівському ліцеї, що в Броварському районі. Через відсутність укриття частина ліцеїстів наразі навчаються дистанційно.

Про це повідомляє пресслужба Київської обласної військової адміністрації.

У Гоголівському ліцеї здобувають освіту понад 600 учнів. Крім основного закладу, ліцей має ще й філію, розташовану в іншому корпусі.

У Гоголівському ліцеї на Київщині будують нове укриття. Фото: КОВА

Тогоріч через відсутність сховища в основній будівлі учні початкових класів навчалися у приміщенні філії, а старшокласники — дистанційно.

Будівництво укриття почали в липні цього року. Його площа становить близько 700 кв. м.

У ліцеї на Київщині будують укриття, що зможе вмістити близько 600 учнів. Фото: КОВА

Завершити роботи планують до кінця року. Після введення об'єкта в експлуатацію навчатися очно в ліцеї зможуть усі школярі.

Що відомо про забезпечення укриттями закладів освіти на Київщині

Упродовж 2022-2023 років у Київській області відремонтували укриття майже в 900 закладах освіти. Ще у 68 тривають ремонтні роботи.

У дитсадку села Крюківщина на Київщині відкрили відремонтоване укриття. Там облаштували місця для інклюзивних занять, а також спортзал.

Протягом літа велися роботи облаштування укриттів у 437 школах для того, щоб відновити там офлайн навчання.

У межах реалізації проєкту Freedom Space у Києві нові сховища побудували у чотирьох школах і дитсадках. У них є зони відпочинку і кінозал.

За інформацією КМВА, загалом у столиці укриттями забезпечено 83% закладів дошкільної освіти, 91 % загальної середньої освіти, 95% закладів професійної та професійно-технічної освіти, 75% закладів фахової передвищої та вищої освіти.