Звільнення директора вінницького клінічного центру: працівники закладу вийшли на протест

Мирна акція працівників КП "Вінницький обласний клінічний центр інфекційних хвороб" . Фото: Суспільне Вінниця

25 вересня працівники КП "Вінницький обласний клінічний центр інфекційних хвороб" влаштували мирну акцію протесту під стінами облради. Вимагали, аби на посаді директора закладу поновили Ігоря Матковського.

Учасниця акції Галина Мохній розповіла Суспільному, що колектив підготував та передав письмове звернення до голови В'ячеслава Соколового. Його підписали всі 150 працівників.

"Ігоря Матковського без пояснень зняли з посади. Колектив обурений і вимагає відповідей. Ми два дні збирали підписи, аби його поновили на посаді нашого директора, бо він найкращий", — говорить Галина Мохній.

"Кого можна поставити на це місце? Кого? Особливо зараз в у мовах війни, коли спеціалістів хороших дуже мало. Контракт закінчився, але чому його не продовжують?", — каже учасниця акції Наталя Семикрас.

Фото: Суспільне Вінниця

За словами Ігоря Матковського, жодних зауважень до роботи не було, заклад нещодавно пройшов перевірку. Таке рішення для нього стало несподіванкою.

"Жодних проблем чи зауважень до мене не було, тому рішення дивне. Я у цьому центрі працював із 2002 року. Три роки заступником і сімнадцять директором. За цей час ми починали з непомітного центру боротьби зі СНІДом. Він виріс і став кластерним центром. Ми його розвивали з трьохсот квадратних метрів і зараз двадцять чотири тисячі квадратних метрів. Мабуть це когось зацікавило", — говорить Ігор Матковський.

Із питанням, чому Ігорю Матковському не продовжили контракт та кого бачать на цій посаді, Суспільне Вінниця звернулося до очільника вінницьких самоврядців В'ячеслава Соколового. Відповідь — повідомимо.

Що відомо

  • Інформацію про звільнення з посад директорів двох комунальних закладів — центру інфекційних хвороб Ігоря Матковського та медичного реабілітаційного центру ветеранів війни і радіаційного захисту населення Світлану Голодюк оприлюднили у п'ятницю, 22 вересня.
  • 25 вересня Світлану Голодюк поновили на посаді.
  • Ігор Матковський народився 13 квітня 1967 року. З 1989 по 1995 рік навчався у Вінницькому медичному інституті ім. М.І. Пирогова. З 1 серпня 1995 по серпень 1997 року проходив річну інтернатуру по інфекційним хворобам на базі міської лікарні №4 м. Вінниці.
  • З 1997 року по 2002 рік працював на посаді лікаря-інфекціоніста в МКЛ №4 м. Вінниці. З грудня 2002 року по вересень 2006 року Матковський працював на посаді заступника головного лікаря з організаційно-методичної, профілактичної роботи та епідеміологічного моніторингу в КЗ "Вінницькому обласному Центрі профілактики та боротьби зі СНІДом".
  • З вересня 2006 року був призначений головним лікарем КЗ "Вінницького обласного Центру профілактики та боротьби зі СНІДом", нині "Клінічний центр інфекційних .