Помер народний депутат України з Івано-Франківщини Андрій Іванчук

Фото: Facebook/Богдан Станіславський

На 50 році життя помер народний депутат України з Івано-Франківщини Андрій Іванчук. У 2019 році його обрали до ВРУ, як самовисуванця, від 88 виборчого округу.

Про смерть Іванчука повідомив міський голова Коломиї Богдан Станіславський.

"Перестало битися серце народного депутата України трьох скликань, засновника БФ "Покуття", відомого українського політика і мецената Андрія Володимировича Іванчука. Це — невимовна втрата для Коломийської громади й всієї України. Співчуття сім’ї, родині, друзям та колегам Андрія Володимировича", — йдеться у дописі.

Що відомо про Андрія Іванчука

Андрій Іванчук народився 16 червня 1973 року в Івано-Франківську. У 1991 році закінчив середню школу імені Василя Стефаника в Коломиї. Опісля вступив до Чернівецького державного університету імені Федьковича на юридичний факультет. Закінчив його у 1996 році за спеціальністю "Правознавство", йдеться на сайті партії "Народний фронт".

З 2012 до 2014 року був народним депутатом України VII скликання від партії "Батьківщина". З 2014 — депутат VIII скликання від "Народного фронту". У 2019 році був обраний до Верховної ради IX скликання як самовисуванець від 88 округу. З 6 грудня 2019 року — член депутатської групи "Довіра". Не входив до складу жодного комітету.

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube