Росіяни офіційно призначили Пасічника та Пушиліна головами фейкових Луганської та Донецької республік

Фото: АР

Російські окупанти офіційно призначили Дениса Пушиліна та Леоніда Пасічника головами тимчасово окупованих території Донецької та Луганської областей.

Денис Пушилін та Леонід Пасічник повідомили на своїх сторінках у Telegram, що їх обрали главами так званих ДНР та ЛНР — по представництву президента РФ Володимира Путіна.

Пасічник став так званим головою "ЛНР" у 2018 році, Пушилін — у "ДНР" у 2015 році. Тепер російські окупанти "узаконили" їх повноваження на тимчасово окупованих територіях після псевдовиборів до "народної ради ДНР".

Ці фейкові вибори окупанти провели на початку вересня. Для того, щоб зібрати голоси та приховати низку явку населення, росіяни змінили правила голосування. Упродовж 10 днів члени комісій зі скриньками їздили по адресах і шукали охочих проголосувати.

Наразі Центром національного спротиву зібрано дані про понад 1400 колаборантів, яких підозрюють в організації та проведенні фейкових виборів.

На початку серпня справу Дениса Пушиліна передали до суду. За посягання на територіальну цілісність України та співпрацю з РФ загрожує покарання у вигляді ув’язнення на строк від 5 до 10 років.

Так званого голову ЛНР Голову Леоніда Пасічника також судитимуть заочно. Йому інкримінують кілька злочинів, зокрема, посягання на територіальну цілісність, зміну кордону і недоторканність України.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram