Матеріали для ремонту вікон та дверей: де жителі Кременчука можуть отримати допомогу

Фото: Суспільне Полтава

У Кременчуці, людям, у яких оселі мають пошкоджені дахи та вікна, безоплатно надають тарпаулінщільний сітчастий матеріал, виготовлений з поліпропілену і заламінований по обидва боки розплавом поліетилену.

Про це Суспільному повідомив координатор гуманітарного центру "Проліска" у Кременчуці Дмитро Бражник.

Матеріал, яким можна закрити вибиті вікна та двері, почали роздавати ввечері 22 вересня. За можливості волонтери допомагають його облаштувати, каже координатор.

Жителі Кременчука отримують допомогу. Фото: Суспільне Полтава

"Ми надаємо його безкоштовно. Він (матеріал-ред.)водонепроникний, не продувається, і поки люди будуть облаштувати своє приміщення житлове, воно на якийсь час їм допоможе. Допомога надається індивідуально в той же день за зверненням", каже Дмитро Бражник.

Матеріал для оселі та психологічну допомогу можна отримати в гуманітарному центрі "Проліска" за адресою: місто Кременчук, проспект Свободи 78 А. Тарпаулін вже отримали близько 25 людей в місті.

Що відомо про ракетний обстріл Кременчука 22 вересня

Як повідомив Дмитро Лунін, армія РФ 22 вересня влучила у об'єкт цивільної інфраструктури у Кременчуці. Силам ППО вдалося збити одну ракету.

Через ракетний обстріл померла одна людина, ще 32 особи постраждала. Із бюджету Кременчуцької громади постраждалим виплатять грошову допомогу.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook