Кримський нут з м'ясом та овочами — у Сумах корінні кримчани безкоштовно пригощають містян

Фото: Суспільне Суми

23 вересня сум'ян запросили безкоштовно скуштувати національний нут з м'ясом та овочами. Влаштували це у рамках благодійного проєкту "Годуємо Країну. Смак Українського Криму".

За словами співкерівника Першого гуманітарного штабу Сум Олега Резніка, до них звернувся Рустем Тейфук з ініціативою провести цю акцію. Рустем Тейфук – корінний кримчанин, який до 25 лютого 2022 року мешкав у Криму. З початком російського вторгнення він, разом з командою, виїхав до Києва.

Також кримчани роблять точкові видачі у військових госпіталях, добровольчих формуваннях та серед незахищених верств населення. Загалом хочуть роздати 6500 порцій.

23 вересня їжею пригощали поблизу ТРЦ “Мануфактура” та на проспекті Михайла Лушпи, пояснив Олег Резнік.

“Ми хочемо всім людям донести про те, що Крим — це Україна, щоб люди не забували. Тут (прим. ред. - на проспекті Михайла Лушпи) 2 тисячі страв видається для наших сум'ян”, - зазначив співкерівник Першого Сумського гуманітарного штабу Олег Резник.

В Сумах кримчани працюватимуть протягом чотирьох днів. Потім поїдуть у Тростянець, Охтирку і в Ізюм Харківської області. За словами Олега Резніка, є запит від Путивля, Шостки й Конотопа – кримчан чекають в цих містах.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram