18 підприємців з Дніпропетровщини отримають кошти на бізнес у рамках програми «єРобота»: як податися

Підприємець, ілюстративне фото. Підприємець з Чорнобаївки Херсонської області Андрій Бігленко на полі з томатами в Одеській області, 17 серпня 2023 рік. Фото: Суспільне Херсон

18 підприємців з Дніпропетровщини отримають кошти на створення або розвиток власного бізнесу в рамках державної програми «єРобота» на загальну суму майже 4 млн грн. Про це мовиться в повідомленні Дніпропетровської обласної ради.

Дніпропетровська область увійшла до п'ятірки регіонів з найбільшою кількістю ухвалених рішень. Серед отримувачів грантів 56% жінок та 22% чоловіків, а понад 60% переможців мають вищу освіту.

Напрямки підприємництва, в яких грантоотримувачі планують реалізувати себе: виготовлення корпоративної та сувенірної продукції; ремонт цифрової та комп’ютерної техніки; відкриття салону краси та соляної кімнати; створення мережі закладів швидкого харчування тощо.

За результатами дії програми «єРобота» є 180 переможців Дніпропетровщини. Вони отримають майже 42 млн гривень на старт або розвиток свого бізнесу, а в області буде створено майже 400 робочих місць.

За даними з облради, 15 хвиля державної програми «єРобота» тривала з 14 по 27 серпня 2023 року.

Як податися на програму «єРобота»

  • Наразі прийом заявок за урядовою програмою «єРобота» триває. Подача заявки здійснюється через Портал Дія. Вам потрібно лише заповнити відомості про себе у електронній формі та додати невеликий бізнес-план, зразок якого можна завантажити на Порталі.
  • Здійснюється прийом заяв з надання грантів для учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни та їх дружин/чоловіків. Більш детально тут — «Грант для ветеранів».
  • «Гаряча лінія» Дніпропетровського обласного центру зайнятості – (096)-293-34-69. Телеграм-канал Підтримка ДСЗ Дніпро.
  • Із липня 2022 року Уряд запровадив проєкт "єРобота", за яким можна отримати від держави безповоротну фінансову допомогу для започаткування чи розвитку бізнесу. Найпопулярніша серед українців — програма мікрогрантів "Власна справа", за якою можна отримати до 250 тис. грн.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро