Дорожні роботи на проспекті Івасюка і вул. Довженка в Києві: як зміниться рух тролейбусів

Знак "Ремонт дороги". Дорожні знаки. Фото: Уніан (ілюстративне)

Киян попередили про зміни в русі тролейбусів 23 і 24 вересня на Оболоні та в районі вулиці Олександра Довженка. Вони пов'язані з дорожніми роботами: на проспекті В. Івасюка завершили ремонт розв'язки, а на вул. Довженка продовжать асфальтувати покриття.

Про це інформує Офіційний портал Києва з посиланням на комунальне підприємство "Київпастранс".

Так, з 23 вересня на постійні маршрути повертаються тролейбуси №№ 24, 32, 34, 36, 44. Це стало можливим після завершення облаштування кругової розв'язки на перетині просп. Володимира Івасюка та вул. Героїв Дніпра.

Тролейбуси рухатимуться за маршрутами:

  • №24 — "Вул. Північна — просп. Свободи";
  • №32 — "Вул. Північна — вул. Сошенка";
  • №34 — "Вул. Північна — ст. м. "Почайна";
  • №36 — "Вул. Північна — вул. Чорнобильська";
  • №44 — "Вул. Північна — просп. Степана Бандери".

Водночас в іншому районі міста 24 вересня тимчасово закриють рух тролейбуса № 42-Д і змінять маршрути тролейбуси №№ 22-К, 27, 30.

  • №№ 22-К, 27 курсуватимуть від вул. Кадетський Гай та зал. ст. "Київ-Волинський" до Індустріального шляхопроводу. Для зручності пасажирів маршрутам присвоєні номери відповідно №№ 22-А, 27-К;
  • тролейбус № 30 їздитиме від вул. Милославської до вул. Кадетський Гай через вул. Дорогожицьку, вул. Юрія Іллєнка, вул. Січових Стрільців, вулицю В'ячеслава Чорновола, просп. Повітрофлотський. Для зручності маршруту присвоєний № 30-Д.

Для перевезення пасажирів за рухом тролейбусів №№ 27 і 42-Д запустять тимчасові автобусні маршрути:

  • № 27-ТР — "Ст. м. "Почайна" — зал. ст. "Київ-Волинський";
  • № 42-ТР — "Ст. м. "Либідська" — вул. Ольжича".

Із 25 вересня тролейбуси відновлять рух за звичними маршрутами.

Що відомо про ремонт доріг у Києві

З 9 вересня до 1 жовтня у Києві обмежили рух транспорту на з'їзді з Дніпровського узвозу на Набережне шосе". Там комунальники ремонтуватимуть естакадний з'їзд.

З 30 серпня на вулиці Новій у Солом'янському районі столиці обмежили рух через ремонт дороги.

У столиці на проспекті Воскресенському, на частині вулиці Ентузіастів, на вулиці Щербаківського обмежать рух транспорту до 30 вересня.

З 13 червня розпочалася реконструкція Дегтярівського шляхопроводу. Орієнтовно роботи триватимуть до 30 листопада. Від початку червня там закрили рух трамвайних маршрутів № 14 і № 15. Замість них курсують автобуси.

До кінця року в Києві завершать капітальний ремонт п'яти вулиць та розпочнуть реконструкцію двох розв'язок.

До 23 вересня у столиці на шляхопроводі поблизу станції метрополітену "Лівобережна" обмежили рух транспорту. Це пов'язано з ремонтом деформаційних швів шляхопроводу на перетині проспекту Броварського з вулицею Євгена Сверстюка.

На підходах до Венеціанського мосту в Гідропарку у Києві до 8 жовтня дорожники частково обмежили рух транспорту через ремонт покриття проїжджої частини.