Безпека школярів: коли учні ліцеїв Житомира отримають світловідбиваючі стрічки на одяг — відповідь на запит Суспільного

Фото: Суспільне Житомир

Для учнів ліцеїв Житомира станом на 15 вересня 2023 року виготовили 43 900 світловідбиваючих стрічок на одяг, які діти мають носити у темну пору доби. У жовтні стрічки почнуть передавати у навчальні заклади.

Про це йдеться у відповіді Житомирської міської ради за підписом заступниці міського голови Марії Місюрової на запит Суспільного на отримання публічної інформації.

У документі, зокрема, сказано, що на придбання світловідбиваючих стрічок, які прикріплюватимуться на одяг школярів у вечірній час доби, із міського бюджету виділили 160 тисяч гривень. Гроші передбачили для придбання стрічок для навчальних закладів середньої освіти.

Відповідь на запит Суспільного надісланий Житомирською міською радою 15.09.23

Цільові асигнування на міський департамент освіти надійшли у грудні минулого року, а далі шляхом перерозподілу їх переказали на придбання матеріалів, з яких згодом виготовили стрічки. Школярів на уроках праці до пошиття стрічок не залучали.

У ліцеї міста світловідбиваючі стрічки передаватимуть у жовтні. Їх отримають учні, які навчаються у форматі офлайн. Станом на 13 вересня 2023 року у ліцеях Житомира офлайн-навчанням загалом охоплено 27 576 учнів, — йдеться у відповіді на запит.

Світловідбиваючі стрічки, Житомир, 15 грудня 2022 року. Фото: Телеграм-канал Житомирської міської ради

Житомир, 15 грудня 2022 року. Фото: Телеграм-канал Житомирської міської ради

Раніше Суспільне писало, що у грудні 2022 року депутати міськради на 24 сесії підтримали пропозицію міського департаменту освіти і заклали у програму розвитку освіти міста на 2023 рік 320 тисяч гривень для придбання світловідбиваючих стрічок на одяг для учнів ліцеїв. Гроші вирішили виділяти частинами. Перший транш становив 100 тисяч гривень. На той момент офлайн у ліцеях навчалися 16 тисяч учнів. Вартість однієї стрічки — 18 гривень, комплект — 36 гривень.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube